Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
1 grudnia
temperatura: 0°C
wiatr: 15,0 km/h
opady: 0,0 mm

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek, 23 czerwca br. dzieci i młodzież uczęszczająca do Zespołu Szkół w Gręboszowie uroczyście zakończyła rok szkolny. Ten dzień rozpoczęła od mszy świętej w kościele pw. WNMP w Gręboszowie, skąd udała się do placówki, by po raz ostatni spotkać się w tym roku szkolnym z nauczycielami i pracownikami szkoły. Uroczystości rozpoczęły się odśpiewaniem hymnów: szkoły podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego i gimnazjum im. Stefanii Łąckiej, po czym nastąpiło przekazanie sztandarów.

Podsumowując miniony rok szkolny dyrektor placówki Jerzy Misterka podziękował nauczycielom, rodzicom oraz uczniom za czas wytężonej pracy, której rezultatem było uzyskanie wielu wysokich miejsc w konkursach przedmiotowych. Życzył wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.

Głos zabrała również Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek, która pogratulowała wszystkim wyników w nauce oraz osiągnięć w konkursach przedmiotowych i sportowych. Następnie najlepsi uczniowie odebrali świadectwa szkolne wraz z nagrodami książkowymi.

Na zakończenie cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których byli: Wójt Gminy Krystyna Świętek, Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Franciszek Dymon, Sekretarz Gminy Bronisław Błach, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Bociek oraz dyr. GCKiCz Wiesław Lizak, mogli podziwiać program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy II i III gimnazjum. Po krótkiej akademii, w której nie zabrakło wzruszeń, wszyscy uczniowie udali się do sal lekcyjnych, by spotkać się ze swoimi wychowawcami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.06.2017 r.

W piątek, 23 czerwca br. dzieci i młodzież uczęszczająca do Zespołu Szkół w Gręboszowie uroczyście zakończyła rok szkolny. Ten dzień rozpoczęła od mszy świętej w kościele pw. WNMP w Gręboszowie, skąd udała się do placówki, by po raz ostatni spotkać się w tym roku szkolnym z nauczycielami i pracownikami szkoły. Uroczystości rozpoczęły się odśpiewaniem hymnów: szkoły podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego i gimnazjum im. Stefanii Łąckiej, po czym nastąpiło przekazanie sztandarów. Podsumowując miniony rok szkolny dyrektor placówki Jerzy Misterka podziękował nauczycielom, rodzicom oraz uczniom za czas wytężonej pracy, której rezultatem było uzyskanie wielu wysokich miejsc w konkursach przedmiotowych. Życzył wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. Głos zabrała również Wójt Gminy Gręboszów Krystyna Świętek, która pogratulowała wszystkim wyników w nauce oraz osiągnięć w konkursach przedmiotowych i sportowych. Następnie najlepsi uczniowie odebrali świadectwa szkolne wraz z nagrodami książkowymi. Na zakończenie cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których byli: Wójt Gminy Krystyna Świętek, Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Franciszek Dymon, Sekretarz Gminy Bronisław Błach, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Bociek oraz dyr. GCKiCz Wiesław Lizak, mogli podziwiać program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy II i III gimnazjum. Po krótkiej akademii, w której nie zabrakło wzruszeń, wszyscy uczniowie udali się do sal lekcyjnych, by spotkać się ze swoimi wychowawcami.     Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.06.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe