Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
10 czerwca
temperatura: 17°C
wiatr: 9,1 km/h
opady: 0,0 mm

UŚMIECH DZIECKA NA DZIEŃ DZIECKA

Światowy Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, jest doskonałą okazją, by nie tylko obdarować swoje pociechy prezentami, ale przede wszystkim poświęcić im więcej czasu i uwagi. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie co roku przygotowuje z tej okazji specjalny program artystyczno-rozrywkowy. Nie inaczej było i teraz. W sobotnie popołudnie 1 czerwca, pomimo deszczowej aury, sala centrum kultury została wypełniona po brzegi przez najmłodszych mieszkańców naszej gminy oraz ich rodziców i najbliższych członków rodziny. Na wszystkich obecnych czekało wiele atrakcji, w postaci różnego rodzaju konkursów sprawdzających wiedzę, spostrzegawczość i sprawność fizyczną. Udział w tych konkursach nagradzany był słodkimi nagrodami. Jak zwykle dużą popularnością cieszyły sie konkursy wiedzy o muzyce („Jaka to melodia?”), o książkach czy też o sporcie, oraz wiele innych konkurencji, w których mogli brać udział najmłodsi uczestnicy wraz z rodzicami. Ponadto chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe, uczestnicząc w kreatywnych grach związanych ze znajomością języka angielskiego, przygotowanych przez Panią Patrycję Nowak, z firmy Linguland. Na zakończenie programu tradycyjnie już każdy obecny został obdarowany słodkościami. Fundatorami słodkich upominków była Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gręboszowie.

Podczas programu z okazji Dnia Dziecka zostały wręczone nagrody w konkursie literackim i plastycznym pn. „Bądźmy sobą bez nałogów”.

Opracowanie: W. Lizak

Wprowadzenie: M. Janowiec 04.06.2013 r.

Światowy Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, jest doskonałą okazją, by nie tylko obdarować swoje pociechy prezentami, ale przede wszystkim poświęcić im więcej czasu i uwagi. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie co roku przygotowuje z tej okazji specjalny program artystyczno-rozrywkowy. Nie inaczej było i teraz. W sobotnie popołudnie 1 czerwca, pomimo deszczowej aury, sala centrum kultury została wypełniona po brzegi przez najmłodszych mieszkańców naszej gminy oraz ich rodziców i najbliższych członków rodziny. Na wszystkich obecnych czekało wiele atrakcji, w postaci różnego rodzaju konkursów sprawdzających wiedzę, spostrzegawczość i sprawność fizyczną. Udział w tych konkursach nagradzany był słodkimi nagrodami. Jak zwykle dużą popularnością cieszyły sie konkursy wiedzy o muzyce („Jaka to melodia?”), o książkach czy też o sporcie, oraz wiele innych konkurencji, w których mogli brać udział najmłodsi uczestnicy wraz z rodzicami. Ponadto chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe, uczestnicząc w kreatywnych grach związanych ze znajomością języka angielskiego, przygotowanych przez Panią Patrycję Nowak, z firmy Linguland. Na zakończenie programu tradycyjnie już każdy obecny został obdarowany słodkościami. Fundatorami słodkich upominków była Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gręboszowie. Podczas programu z okazji Dnia Dziecka zostały wręczone nagrody w konkursie literackim i plastycznym pn. „Bądźmy sobą bez nałogów”. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: W. Lizak Wprowadzenie: M. Janowiec 04.06.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe