Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
poniedziałek
8 czerwca
temperatura: 16°C
wiatr: 13,8 km/h
opady: 0,0 mm

V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Gręboszów

W piątkowy poranek, 12 grudnia 2025 r. Szkoła Podstawowa w Gręboszowie ponownie stała się centrum szachowych emocji. Do rywalizacji przystąpiło 57 zawodników, którzy z pełnym zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo i prestiżowy puchar.

Nad sprawną i profesjonalną organizacją turnieju czuwał sędzia główny Przemysław Kopacz.

Wyniki rywalizacji:

Kategoria Mężczyzn:

  1. miejsce - Szymon Wąż
  2. miejsce - Jakub Sarat
  3. miejsce - Jan Wierzbicki

Kategoria Kobiet:

  1. miejsce - Liliana Olczak
  2. miejsce - Anna Sobota
  3. miejsce - Natalia Moryl

Nagrody wręczyli przedstawiciele Gminy Gręboszów i Organizatorów:

Grzegorz Kilian reprezentujący Wójta Gminy Gręboszów Krzysztofa Gila oraz Przemysław Kopacz – w imieniu Prezes Stowarzyszenia Szach-Mat, Pani Eweliny Kopacz.

Wszyscy zawodnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami, ale i niezwykłą determinacją i odwagą. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy Stowarzyszeniu Szachowemu „Szach-Mat” z Radomyśla Wielkiego, za zaangażowanie i promocję szachów wśród dzieci i młodzieży.

Turniej oraz zajęcia szachowe zrealizowano ze środków przekazanych przez Gminę Gręboszów w ramach realizacji zadania publicznego pn.: „V Szachy w Gminie Gręboszów”.

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian, Stowarzyszenie Szach-Mat

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.12.2025 r.

W piątkowy poranek, 12 grudnia 2025 r. Szkoła Podstawowa w Gręboszowie ponownie stała się centrum szachowych emocji. Do rywalizacji przystąpiło 57 zawodników, którzy z pełnym zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo i prestiżowy puchar. Nad sprawną i profesjonalną organizacją turnieju czuwał sędzia główny Przemysław Kopacz. Wyniki rywalizacji: Kategoria Mężczyzn: miejsce - Szymon Wąż miejsce - Jakub Sarat miejsce - Jan Wierzbicki Kategoria Kobiet: miejsce - Liliana Olczak miejsce - Anna Sobota miejsce - Natalia Moryl Nagrody wręczyli przedstawiciele Gminy Gręboszów i Organizatorów: Grzegorz Kilian reprezentujący Wójta Gminy Gręboszów Krzysztofa Gila oraz Przemysław Kopacz – w imieniu Prezes Stowarzyszenia Szach-Mat, Pani Eweliny Kopacz. Wszyscy zawodnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami, ale i niezwykłą determinacją i odwagą. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy Stowarzyszeniu Szachowemu „Szach-Mat” z Radomyśla Wielkiego, za zaangażowanie i promocję szachów wśród dzieci i młodzieży. Turniej oraz zajęcia szachowe zrealizowano ze środków przekazanych przez Gminę Gręboszów w ramach realizacji zadania publicznego pn.: „V Szachy w Gminie Gręboszów”. Zdjęcia z wydarzenia       Opracowanie: Grzegorz Kilian, Stowarzyszenie Szach-Mat Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.12.2025 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe