Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
9 sierpnia
temperatura: 16°C
wiatr: 10,5 km/h
opady: 0,0 mm

Wakacje z piłką nożną 2014

            W poniedziałek 21 lipca 2014 roku na obiekcie sportowym „ORLIK” w Gręboszowie odbyły się eliminacje gminne II edycji turnieju pod nazwą „Wakacje z piłką nożną 2014”. Zawody zostały zorganizowane przez Urząd Gminy Gręboszów oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Eliminacje gminne były przepustką do następnego etapu rozgrywek na szczeblu powiatowym a następnie wojewódzkim.  W zawodach mogli wziąć udział chłopcy urodzeni w 2001 roku  i młodsi, zrzeszeni w klubach sportowych jak i nie zrzeszeni.

Do udziału w zawodach zgłoszono 3 drużyny tj.:

1. LZS Borusowa

2. LZS Karsy

3. LZS Wola Żelichowska

Składy poszczególnych zespołów:

LZS Borusowa

1. Białas Błażej

2. Misiaszek Adam

3. Skowron Jakub

4. Trela Patryk

5. Wesołowski Dawid

6. Woziwoda Łukasz

7. Wytrwał Konrad

LZS Karsy

1. Ciombor Mikołaj

2. Garbarz Bartłomiej

3. Koziara Dominik

4. Marek Damian

5. Rumas Krzysztof

6. Starsiak Krystian

7. Starsiak Mateusz

8. Starsiak  Paweł

9. Świętek Nikodem

LZS Wola Żelichowska

1. Bociek Łukasz

2. Dubiel Patryk

3. Kachniarz Jan

4. Kachniarz Szymon

5. Krupa Patryk

6. Lis Adrian

7. Łucek Marcin

8. Przeworski Wiktor

9. Szostak Maciej

Turniej rozegrano wg zasady „każdy z każdym”. Drużyny zagrały po 2 mecze w kolejności ustalonej podczas losowania.

Rozegrano łącznie trzy mecze, których wyniki przedstawiają się następująco:

1. LZS  Borusowa – LZS Wola Żelichowska 6:1

2. LZS Karsy – LZS Wola Żelichowska          4:1

3. LZS Karsy – LZS Borusowa                         4:1

 

Za zwycięstwo drużyna otrzymała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt.

Po emocjonujących meczach klasyfikacja końcowa wyglądała  następująco:

Miejsce pierwsze:  LZS  Karsy                   liczba punktów: 6

Miejsce drugie: LZS  Borusowa                liczba punktów: 3

Miejsce trzecie: LZS Wola Żelichowska  liczba punktów: 0

Do turnieju powiatowego zakwalifikowała się drużyna: LZS Karsy.

Najlepszym strzelcem turnieju został Starsiak Paweł (LZS Karsy) z 4 trafieniami. Organizatorzy wybrali również najlepszego bramkarza, którym został Ciombor Mikołaj (LZS Karsy). Na grę młodych zawodników patrzyło się z przyjemnością. Postawa i zaangażowanie jakie można było zaobserwować na boisku dobrze rokuję na dalszą sportową przyszłość.

Zwycięska drużyna otrzymała puchar. Zawodnicy wszystkich drużyn otrzymali piłki oraz dyplomy. Najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymali statuetki oraz dyplomy. Dla wszystkich zawodników zakupiono napoje oraz słodycze, które przekazano po zakończeniu rozgrywek. Nagrody zostały ufundowane przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie oraz przez Wójta Gminy Gręboszów. Wręczenia nagród dokonał pracownik Urzędu Gminy Gręboszów Pan Grzegorz Kilian.

Mecze sędziował Pan Grzegorz Mosio, sędzia znany zawodnikom grającym w klubach z terenu naszej gminy. Podczas zawodów opiekę medyczną zapewniła Pani Aneta Bociek. Obsługę muzyczną oraz nagłośnienie podczas zawodów zapewnił Pan Wiesław Lizak Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa  w Gręboszowie. Eliminacje powiatowe turnieju piłki nożnej pn. „Wakacje z piłką nożną 2014” odbędą się na obiekcie Orlik w Oleśnie 25 lipca 2014 r. o godz. 15.00. Zwycięskiej drużynie LZS Karsy życzymy powodzenia, a kibiców zachęcamy do dopingowania.

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.07.2014 r.

            W poniedziałek 21 lipca 2014 roku na obiekcie sportowym „ORLIK” w Gręboszowie odbyły się eliminacje gminne II edycji turnieju pod nazwą „Wakacje z piłką nożną 2014”. Zawody zostały zorganizowane przez Urząd Gminy Gręboszów oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Eliminacje gminne były przepustką do następnego etapu rozgrywek na szczeblu powiatowym a następnie wojewódzkim.  W zawodach mogli wziąć udział chłopcy urodzeni w 2001 roku  i młodsi, zrzeszeni w klubach sportowych jak i nie zrzeszeni. Do udziału w zawodach zgłoszono 3 drużyny tj.: 1. LZS Borusowa 2. LZS Karsy 3. LZS Wola Żelichowska Składy poszczególnych zespołów: LZS Borusowa 1. Białas Błażej 2. Misiaszek Adam 3. Skowron Jakub 4. Trela Patryk 5. Wesołowski Dawid 6. Woziwoda Łukasz 7. Wytrwał Konrad LZS Karsy 1. Ciombor Mikołaj 2. Garbarz Bartłomiej 3. Koziara Dominik 4. Marek Damian 5. Rumas Krzysztof 6. Starsiak Krystian 7. Starsiak Mateusz 8. Starsiak  Paweł 9. Świętek Nikodem LZS Wola Żelichowska 1. Bociek Łukasz 2. Dubiel Patryk 3. Kachniarz Jan 4. Kachniarz Szymon 5. Krupa Patryk 6. Lis Adrian 7. Łucek Marcin 8. Przeworski Wiktor 9. Szostak Maciej Turniej rozegrano wg zasady „każdy z każdym”. Drużyny zagrały po 2 mecze w kolejności ustalonej podczas losowania. Rozegrano łącznie trzy mecze, których wyniki przedstawiają się następująco: 1. LZS  Borusowa – LZS Wola Żelichowska 6:1 2. LZS Karsy – LZS Wola Żelichowska          4:1 3. LZS Karsy – LZS Borusowa                         4:1   Za zwycięstwo drużyna otrzymała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt. Po emocjonujących meczach klasyfikacja końcowa wyglądała  następująco: Miejsce pierwsze:  LZS  Karsy                   liczba punktów: 6 Miejsce drugie: LZS  Borusowa                liczba punktów: 3 Miejsce trzecie: LZS Wola Żelichowska  liczba punktów: 0 Do turnieju powiatowego zakwalifikowała się drużyna: LZS Karsy. Najlepszym strzelcem turnieju został Starsiak Paweł (LZS Karsy) z 4 trafieniami. Organizatorzy wybrali również najlepszego bramkarza, którym został Ciombor Mikołaj (LZS Karsy). Na grę młodych zawodników patrzyło się z przyjemnością. Postawa i zaangażowanie jakie można było zaobserwować na boisku dobrze rokuję na dalszą sportową przyszłość. Zwycięska drużyna otrzymała puchar. Zawodnicy wszystkich drużyn otrzymali piłki oraz dyplomy. Najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymali statuetki oraz dyplomy. Dla wszystkich zawodników zakupiono napoje oraz słodycze, które przekazano po zakończeniu rozgrywek. Nagrody zostały ufundowane przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie oraz przez Wójta Gminy Gręboszów. Wręczenia nagród dokonał pracownik Urzędu Gminy Gręboszów Pan Grzegorz Kilian. Mecze sędziował Pan Grzegorz Mosio, sędzia znany zawodnikom grającym w klubach z terenu naszej gminy. Podczas zawodów opiekę medyczną zapewniła Pani Aneta Bociek. Obsługę muzyczną oraz nagłośnienie podczas zawodów zapewnił Pan Wiesław Lizak Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa  w Gręboszowie. Eliminacje powiatowe turnieju piłki nożnej pn. „Wakacje z piłką nożną 2014” odbędą się na obiekcie Orlik w Oleśnie 25 lipca 2014 r. o godz. 15.00. Zwycięskiej drużynie LZS Karsy życzymy powodzenia, a kibiców zachęcamy do dopingowania. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.07.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe