Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
27 października
temperatura: 5°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,0 mm

Wakacje z piłką nożną

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza uczniów szkół podstawowych na Turniej piłki nożnej „Wakacje z piłką nożną”. Zawody odbędą się 21 lipca od godziny 16-ej na obiekcie Orlik w Gręboszowie. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych jak i ci niezrzeszeni. Turniej jest adresowany do chłopców urodzonych w 2001 roku i młodszych. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów u Pana Grzegorza Kiliana tel. 14 6416002 wew. 14. Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 lipca 2014 r.

„Wakacje z piłką nożną” to inicjatywa Województwa Małopolskiego realizowana przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie i Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie, skierowana do młodzieży Małopolski spędzającej wakacje w miejscu zamieszkania.
Celem przedsięwzięcia jest zorganizowanie atrakcyjnej formuły spędzanie wolnego czasu na sportowo. „Wakacje z piłką nożną” promują zdrowy, aktywny tryb życia. Upowszechnianie kultury fizycznej idzie w parze z działaniami edukacyjno – profilaktycznymi zapobiegania spożywania alkoholu oraz używania narkotyków i palenia tytoniu przez dzieci i młodzież.
Cel imprezy to popularyzacja aktywnej formy wypoczynku, upowszechnianie sportowego trybu spędzania wolnego czasu, popularyzację piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży na terenie województwa małopolskiego, kształtowanie prozdrowotnych postaw, aktywizacja lokalnych środowisk sportowych, nabywanie umiejętności sportowej rywalizacji, respektu dla przeciwnika, panowania nad emocjami, wskazywanie właściwych postaw, wdrażanie zasad Fair Play, rywalizacja na boisku, wyłonienie najlepszej drużyny turnieju i najważniejsze to przegląd i wstępna selekcja uzdolnionych piłkarsko chłopców.

 

Zwycięzcy etapu gminnego zagrają w eliminacjach powiatowych w Oleśnie.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Oświadczenie rodzica.doc

Zgłoszenie.pdf

Regulamin Turnieju Wakacje z piłką nożną.pdf

 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2014/07lipiec/Wakacje z pilka nozna/1.JPG

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wproawdzenie: Marcin Janowiec 04.07.2014 r.

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza uczniów szkół podstawowych na Turniej piłki nożnej „Wakacje z piłką nożną”. Zawody odbędą się 21 lipca od godziny 16-ej na obiekcie Orlik w Gręboszowie. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych jak i ci niezrzeszeni. Turniej jest adresowany do chłopców urodzonych w 2001 roku i młodszych. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów u Pana Grzegorza Kiliana tel. 14 6416002 wew. 14. Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 lipca 2014 r. „Wakacje z piłką nożną” to inicjatywa Województwa Małopolskiego realizowana przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie i Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie, skierowana do młodzieży Małopolski spędzającej wakacje w miejscu zamieszkania. Celem przedsięwzięcia jest zorganizowanie atrakcyjnej formuły spędzanie wolnego czasu na sportowo. „Wakacje z piłką nożną” promują zdrowy, aktywny tryb życia. Upowszechnianie kultury fizycznej idzie w parze z działaniami edukacyjno – profilaktycznymi zapobiegania spożywania alkoholu oraz używania narkotyków i palenia tytoniu przez dzieci i młodzież. Cel imprezy to popularyzacja aktywnej formy wypoczynku, upowszechnianie sportowego trybu spędzania wolnego czasu, popularyzację piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży na terenie województwa małopolskiego, kształtowanie prozdrowotnych postaw, aktywizacja lokalnych środowisk sportowych, nabywanie umiejętności sportowej rywalizacji, respektu dla przeciwnika, panowania nad emocjami, wskazywanie właściwych postaw, wdrażanie zasad Fair Play, rywalizacja na boisku, wyłonienie najlepszej drużyny turnieju i najważniejsze to przegląd i wstępna selekcja uzdolnionych piłkarsko chłopców.   Zwycięzcy etapu gminnego zagrają w eliminacjach powiatowych w Oleśnie. Serdecznie zapraszamy!     Oświadczenie rodzica.doc Zgłoszenie.pdf Regulamin Turnieju Wakacje z piłką nożną.pdf             Opracowanie: Grzegorz Kilian Wproawdzenie: Marcin Janowiec 04.07.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe