Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
10 czerwca
temperatura: 17°C
wiatr: 8,3 km/h
opady: 0,0 mm

Wakacyjny Konkurs „Piękno ludowych kapliczek i ich historia”

Ocalmy od zapomnienia „ Piękno ludowych kapliczek i ich historia” konkurs Klubu Dobrze Nastawionych radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Jesteś ciekawy i dociekliwy? Lubisz wędrować i słuchać opowieści? Potrafisz fotografować, malować i rysować – to jest konkurs dla Ciebie! Szczegółów szukaj na stronie www.klubdobrzenastawionych.pl lub na portalu społecznościowym Facebook.

Idea:

W Twoim najbliższym otoczeniu jest przynajmniej kilka kapliczek. Z pewnością nie powstały przypadkowo. Mają one szczególne znaczenie i są ważne w życiu lokalnej społeczności. Chcemy zachować  ich historie od zapomnienia, utrwalić ich piękno i wyjątkowość.

Zasady konkursu:

- zdjęcia, obrazy lub rysunki,
- oraz historię powstania kapliczki spisaną lub nagraną (wraz z podaniem autora opowiedzianej historii),

należy przesyłać na adres:

Klub Dobrze Nastawionych
RDN Małopolska
ul. Bema 14
33-100 Tarnów

lub mailowo:klub@rdn.pl

Nagrody:

Klub Dobrze Nastawionych zorganizuje wystawę nadesłanych prac w Ryglicach. Wyróżnione prace będą ocenianie w trzech kategoriach: fotografia, malarstwo, rysunek, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Ruszaj na wakacyjne szlaki po piękno i przygodę!

Poniżej szczegółowy regulamin konkursu.

 

Regulamin konkursu

· Konkurs pt: „Piękno ludowych kapliczek i ich historia” organizuje Klub Dobrze Nastawionych radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz

·  Uczestnikiem konkursu może być każda osoba zamieszkała na terenie Diecezji Tarnowskiej.

· Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.

· Zadanie polega na wykonanie fotografii, obrazu lub rysunku kapliczki.

· Podanie patrona, który znajduje się w kapliczce.

·  Opisanie lub nagranie historii związanej z powstaniem kapliczki.

· Pracy konkursowej autor może nadać indywidualny tytuł.

·  Do oceny konkursowej zostaną dopuszczone prace starannie wykonane i opisane zgodne z tematem konkursu.

·  Prace podpisane prosimy przesyłać na adres:
Klub Dobrze Nastawionych
33-100 Tarnów ul. gen. J. Bema 14
lub adres e-mail: klub@rdn.pl
z dopiskiem –
Konkurs wakacyjny

· Informacje o zwycięzcach zostaną ogłoszone na antenie radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz na stronie http://klubdobrzenastawionych.pl/

· Nadesłane prace będą nagrodzone i zaprezentowane na wystawie 15 września br. zorganizowanej przez Klub Dobrze Nastawionych.

· Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

 

files/pliki/aktualnosci/2013/07lipiec/Piekno ukryte w Ludowych kapiczkach/kapliczka_przycieta.jpg

 

Wprowadzenie: M. Janowiec 25.07.2013 r.

Ocalmy od zapomnienia „ Piękno ludowych kapliczek i ich historia” konkurs Klubu Dobrze Nastawionych radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Jesteś ciekawy i dociekliwy? Lubisz wędrować i słuchać opowieści? Potrafisz fotografować, malować i rysować – to jest konkurs dla Ciebie! Szczegółów szukaj na stronie www.klubdobrzenastawionych.pl lub na portalu społecznościowym Facebook. Idea: W Twoim najbliższym otoczeniu jest przynajmniej kilka kapliczek. Z pewnością nie powstały przypadkowo. Mają one szczególne znaczenie i są ważne w życiu lokalnej społeczności. Chcemy zachować  ich historie od zapomnienia, utrwalić ich piękno i wyjątkowość. Zasady konkursu: - zdjęcia, obrazy lub rysunki, - oraz historię powstania kapliczki spisaną lub nagraną (wraz z podaniem autora opowiedzianej historii), należy przesyłać na adres: Klub Dobrze Nastawionych RDN Małopolska ul. Bema 14 33-100 Tarnów lub mailowo:klub@rdn.pl Nagrody: Klub Dobrze Nastawionych zorganizuje wystawę nadesłanych prac w Ryglicach. Wyróżnione prace będą ocenianie w trzech kategoriach: fotografia, malarstwo, rysunek, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Ruszaj na wakacyjne szlaki po piękno i przygodę! Poniżej szczegółowy regulamin konkursu.   Regulamin konkursu · Konkurs pt: „Piękno ludowych kapliczek i ich historia” organizuje Klub Dobrze Nastawionych radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz ·  Uczestnikiem konkursu może być każda osoba zamieszkała na terenie Diecezji Tarnowskiej. · Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r. · Zadanie polega na wykonanie fotografii, obrazu lub rysunku kapliczki. · Podanie patrona, który znajduje się w kapliczce. ·  Opisanie lub nagranie historii związanej z powstaniem kapliczki. · Pracy konkursowej autor może nadać indywidualny tytuł. ·  Do oceny konkursowej zostaną dopuszczone prace starannie wykonane i opisane zgodne z tematem konkursu. ·  Prace podpisane prosimy przesyłać na adres: Klub Dobrze Nastawionych 33-100 Tarnów ul. gen. J. Bema 14 lub adres e-mail: klub@rdn.pl z dopiskiem – Konkurs wakacyjny · Informacje o zwycięzcach zostaną ogłoszone na antenie radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz na stronie http://klubdobrzenastawionych.pl/ · Nadesłane prace będą nagrodzone i zaprezentowane na wystawie 15 września br. zorganizowanej przez Klub Dobrze Nastawionych. · Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.     Wprowadzenie: M. Janowiec 25.07.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe