Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
26 listopada
temperatura: 6°C
wiatr: 10,0 km/h
opady: 0,0 mm

Wieczór kolęd i pastorałek

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich Gręboszów serdecznie zapraszają na Wieczór Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 20 stycznia 2019 r. o godzinie 16.00

W programie:

– występ sekcji dętej z Woli Rzędzińskiej,

– wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek,

– występy młodzieży ze szkółki gry na instrumentach muzycznych działającej w GCKiCz,

– degustacja ciast.

Zapraszamy

Klauzula dotycząca autorskich praw majątkowych, wizerunku i danych osobowych:

1. Organizator Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zastrzega sobie prawo do utrwalania przebiegu imprezy w formie zapisu fotograficznego w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych i promocyjno-marketingowych.

2. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim Organizator informuje, że udział w imprezie oznacza wyrażenie przez uczestnika zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, a także na jego rozpowszechnienie bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, w szczególności poprzez umieszczenie fotografii i filmów w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych i promocyjno-marketingowych np. w serwisach internetowych i w publikacjach, a także w publikacjach i serwisach osób trzecich z zastrzeżeniem, że przedmiotowe fotografie i filmy w publikacjach osób trzecich mogą jedynie ilustrować działalność Organizatora, a ich wykorzystywanie w innym kontekście nie jest dozwolone.

3. Organizator zapewnia, że wizerunek uczestników konkursu nie będzie wykorzystywany przez nich w celach zarobkowych, a uczestnicy przyjmują do wiadomości, że z tytułu jego użycia nie przysługują im jakiekolwiek roszczenia, w szczególności prawo do wynagrodzenia.

4. Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika niniejszego regulaminu.

5. Prawo do interpretowania wszystkich zapisów niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie Organizatorowi.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/01styczen/Wieczor koled i pastoralek/plakat-zaproszenia-na-wieczor-koled-2019-1024x724.jpg

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.01.2019 r.

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich Gręboszów serdecznie zapraszają na Wieczór Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 20 stycznia 2019 r. o godzinie 16.00 W programie: – występ sekcji dętej z Woli Rzędzińskiej, – wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, – występy młodzieży ze szkółki gry na instrumentach muzycznych działającej w GCKiCz, – degustacja ciast. Zapraszamy Klauzula dotycząca autorskich praw majątkowych, wizerunku i danych osobowych: 1. Organizator Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zastrzega sobie prawo do utrwalania przebiegu imprezy w formie zapisu fotograficznego w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych i promocyjno-marketingowych. 2. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim Organizator informuje, że udział w imprezie oznacza wyrażenie przez uczestnika zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, a także na jego rozpowszechnienie bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, w szczególności poprzez umieszczenie fotografii i filmów w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych i promocyjno-marketingowych np. w serwisach internetowych i w publikacjach, a także w publikacjach i serwisach osób trzecich z zastrzeżeniem, że przedmiotowe fotografie i filmy w publikacjach osób trzecich mogą jedynie ilustrować działalność Organizatora, a ich wykorzystywanie w innym kontekście nie jest dozwolone. 3. Organizator zapewnia, że wizerunek uczestników konkursu nie będzie wykorzystywany przez nich w celach zarobkowych, a uczestnicy przyjmują do wiadomości, że z tytułu jego użycia nie przysługują im jakiekolwiek roszczenia, w szczególności prawo do wynagrodzenia. 4. Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika niniejszego regulaminu. 5. Prawo do interpretowania wszystkich zapisów niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie Organizatorowi.               Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.01.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe