Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
1 grudnia
temperatura: 0°C
wiatr: 15,0 km/h
opady: 0,0 mm

Wisła Borusowa zwycięzcą turnieju gimnazjalistów

18 sierpnia 2017 roku na ORLIKU w Gręboszowie odbył się kolejny turniej organizowanych przez Urząd Gminy Gręboszów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie przy współpracy z LZS „Wisła” Borusowa. Tym razem rywalizowały ze sobą drużyny gimnazjalistów. Do udziału w zawodach zgłosiły się  dwa zespoły tj.: „Wisła” Borusowa i „Wolania” Wola Żelichowska.

Po wyrównanym meczu, który w regulaminowym czasie zakończył się remisem 2:2, drużyny musiały rozstrzygnąć wynik spotkania w karnych. Po pierwszych dwóch kolejkach lepsza była „Wolania” ale piłkarze „Wisły” nie poddawali się i to oni ostatecznie okazali się bardziej skuteczni, wygrywając rzuty karne i ostatecznie całe spotkanie.

W zespołach zagrali:

„Wisła: Borusowa- Starsiak Krystian, Starsiak Paweł, Rumas Krzysztof, Woziwoda Łukasz, Grabiec Kamil, Zając Bsrtosz, Wytrwał Konrad.

„Wolania” Wola Żelichowska – Krupa Patryk, Starsiak Mateusz, Gaweł Natalia, Kaczmarczyk Damian, Świętek Nikodem, Kaczówka Paweł, Zieliński Konrad, Skowron Jakub.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy drużynom za udział w zawodach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.08.2017 r.

18 sierpnia 2017 roku na ORLIKU w Gręboszowie odbył się kolejny turniej organizowanych przez Urząd Gminy Gręboszów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie przy współpracy z LZS „Wisła” Borusowa. Tym razem rywalizowały ze sobą drużyny gimnazjalistów. Do udziału w zawodach zgłosiły się  dwa zespoły tj.: „Wisła” Borusowa i „Wolania” Wola Żelichowska. Po wyrównanym meczu, który w regulaminowym czasie zakończył się remisem 2:2, drużyny musiały rozstrzygnąć wynik spotkania w karnych. Po pierwszych dwóch kolejkach lepsza była „Wolania” ale piłkarze „Wisły” nie poddawali się i to oni ostatecznie okazali się bardziej skuteczni, wygrywając rzuty karne i ostatecznie całe spotkanie. W zespołach zagrali: „Wisła: Borusowa- Starsiak Krystian, Starsiak Paweł, Rumas Krzysztof, Woziwoda Łukasz, Grabiec Kamil, Zając Bsrtosz, Wytrwał Konrad. „Wolania” Wola Żelichowska – Krupa Patryk, Starsiak Mateusz, Gaweł Natalia, Kaczmarczyk Damian, Świętek Nikodem, Kaczówka Paweł, Zieliński Konrad, Skowron Jakub. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy drużynom za udział w zawodach.     Zdjęcia z wydarzenia               Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.08.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe