Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
19 października
temperatura: 15°C
wiatr: 8,7 km/h
opady: 0,0 mm

Wyniki Wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2015

Zbiorcze statystyki głosowania Gmina Gręboszów:

Liczba uprawnionych do głosowania 2887

Liczba wydanych kart 1309

Liczba głosów ważnych 1265

Liczba głosów nieważnych 44

Frekwencja 45,34 %

 

Frekwencja w obwodach

 

Wyniki wyborów do Senatu

Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 WĘGRZYN Łukasz Michał 165 82 69 162 478
2 WIATR Kazimierz Adam 224 201 224 138 787
  Razem 389 283 293 300 1265

 

files/pliki/aktualnosci/2015/08sierpien/Sejm senat/Wyniki senat.JPG

 

 

 

 

Wyniki wyborów do Sejmu
Lista nr 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 BERNACKI Włodzimierz 23 12 6 6 47
2 WOJTKIEWICZ Michał Jan 5 3 3 0 11
3 RUSECKA Urszula Beata 2 0 1 1 4
4 ROJEK Józef 4 3 5 3 15
5 KRAJEWSKI Wiesław 127 137 174 67 505
6 KOSTURKIEWICZ Bogdan Tomasz 0 0 0 0 0
7 SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 0 0 0 1 1
8 KOPROWSKI Kazimierz 3 1 0 4 8
9 SKRUCH Wojciech 0 0 1 0 1
10 CZECH Anna Małgorzata 3 5 2 6 16
11 MROCZEK Józef 2 0 0 0 2
12 BURDA Marek Leszek 0 0 0 0 0
13 POŁOSKA Teresa Alicja 0 1 1 0 2
14 HUDYMA Beata Katarzyna 0 0 1 2 3
15 ŚLUSAREK Aleksandra 0 0 0 0 0
16 PIĄTKOWSKI Grzegorz Edmund 1 0 0 1 2
17 STEFAŃCZYK Izabela Małgorzata 0 0 1 0 1
18 GŁADYSZ Piotr Janusz 11 4 7 6 28
  Razem 181 166 202 97 646
 
Lista nr 2 - KW Platforma Obywatelska RP    
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 AUGUSTYN Urszula Danuta 3 4 6 5 18
2 WARDZAŁA Robert Marian 7 2 5 1 15
3 ACHINGER Elżbieta Jadwiga 0 0 0 0 0
4 PAJĄK Jacek Paweł 0 0 0 2 2
5 MUSIAŁ Jan Wiesław 0 1 0 0 1
6 TOMASIK Jacek Andrzej 1 0 1 1 3
7 GRABCZYŃSKA Anna Maria 0 0 0 1 1
8 KRAS Mieczysław Jan 0 0 0 0 0
9 ZEGIEL Karolina Izabela 0 0 0 1 1
10 RAJTARSKI Leszek Bohdan 0 0 0 0 0
11 PODRAZA Marek 0 0 0 0 0
12 NOWAKOWSKA Paulina Maria 0 0 0 0 0
13 SOSKA Jerzy Tadeusz 0 0 0 0 0
14 HARABASZ Grzegorz 0 0 0 1 1
15 SIENKIEWICZ Grzegorz Krzysztof 0 0 0 0 0
16 SKUPIEWSKA Adelina Łucja 0 0 0 0 0
17 KOZIARA Marek Krzysztof 1 0 0 0 1
18 PACEWICZ-PYREK Katarzyna Maria 0 0 0 0 0
  Razem 12 7 12 12 43
       
Lista nr 3 - KW Razem     
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 PLEBAŃCZYK Piotr 1 1 4 1 7
2 PERS Jolanta Ewa 0 0 0 3 3
3 ŁOBODA Daniel Marcin 0 1 0 0 1
4 CZEPIEL Maja Joanna 0 0 0 0 0
5 SOWIŃSKI Rafał 0 0 0 0 0
6 WIDMAŃSKA Joanna 0 0 0 0 0
7 MALESZKA Michał Krzysztof 0 0 0 0 0
8 BENA Katarzyna Anna 0 0 0 0 0
9 BURZAWA Mateusz Ryszard 0 0 0 1 1
10 SMEŁKA Franciszka Anna 0 0 0 0 0
11 LIS Dominik Janusz 0 0 0 0 0
  Razem 1 2 4 5 12
       
Lista nr 4 - KW KORWiN     
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 GONDEK Artur Andrzej 2 5 1 0 8
2 SZYBOWSKI Mirosław Michał 0 0 0 1 1
3 FIGIEL Łukasz Tadeusz 0 0 0 0 0
4 BORYCZKA Alina Barbara 4 3 2 2 11
5 KOSTRZEWA Piotr Jakub 0 0 0 0 0
6 STAROSTKA-WIŚNIOWSKA Anna Patrycja 0 0 0 0 0
7 SERAFIN Karol Zygmunt 0 0 0 0 0
8 SZTERLEJA Barbara Maria 0 0 0 1 1
9 WIŚNIOWSKI Piotr 0 0 1 0 1
10 LECHOWICZ Renata Kazimiera 0 0 0 0 0
11 FERET Małgorzata Lucyna 0 0 0 0 0
12 PIETRUSZKA Tomasz Michał 0 0 0 0 0
13 MACOŃ Radosław Michał 0 0 0 0 0
  Razem 6 8 4 4 22
       
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy PSL     
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 169 59 45 163 436
2 SZTORC Andrzej Stefan 0 0 0 1 1
3 WĘGRZYN Ludwik Kajetan 0 0 0 0 0
4 GAWEŁ Marcin Stanisław 1 0 0 0 1
5 CIERNIAK-LAMBERT Ewa Irena 0 0 0 0 0
6 JANUS Paweł Stanisław 0 0 0 0 0
7 KWAŚNIAK Adam Jan 0 0 0 0 0
8 POCZĄTEK Stanisław 2 6 3 5 16
9 BŁASZCZYK Adriana Katarzyna 0 0 0 0 0
10 CIASTOŃ Marek 0 0 0 0 0
11 DUDA Grzegorz 4 10 0 8 22
12 KORNAŚ-KITA Wiesława 0 1 0 0 1
13 GAWLE Maria Halina 0 0 0 0 0
14 TOMALA Monika Maria 0 0 0 0 0
15 PIECH Anna Ewa 0 0 0 0 0
16 KOPACZ Ewa Maria 0 0 0 0 0
17 GRABSKI Jan 0 0 0 0 0
18 SORYS Stanisław Andrzej 0 0 1 0 1
  Razem 176 76 49 177 478
       
Lista nr 6 - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni   
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 GÓRNIKIEWICZ Piotr Tadeusz 4 1 9 3 17
2 TWARDOSZ Lilija 1 0 0 0 1
3 SUSEŁ Wojciech Konrad 0 0 0 1 1
4 CZAJKA Andrzej Jan 2 0 0 0 2
5 KOCOŃ Dorota 0 0 0 0 0
6 JAŚKO Maria 0 0 0 0 0
7 CIERNIA Konrad 0 0 0 0 0
8 LASKA Sylwia Wioletta 0 1 0 0 1
9 SKURCZYŃSKI Łukasz Paweł 0 0 0 0 0
10 TABOR Piotr 0 0 0 0 0
11 KOPEĆ Kinga Sylwia 0 0 1 0 1
12 SERWIN Alicja Łucja 0 0 0 0 0
13 ŁABNO Anna Józefa 0 0 0 0 0
14 KUŹMA Klaudia Roksana 0 0 0 0 0
15 OLEKSY Piotr Rudolf 0 0 0 0 0
16 WOŹNIAK Jerzy Andrzej 0 0 0 1 1
  Razem 7 2 10 5 24
       
Lista nr 7 - KWW „Kukiz'15”     
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 KACZMARCZYK Norbert Jakub 10 4 4 3 21
2 KUSEK Monika Anna 1 2 1 1 5
3 BAŁABUCH Aneta Maria 0 0 0 0 0
4 STEC Krzysztof Kazimierz 0 1 0 0 1
5 GAJDA Marzena Bożena 0 0 0 0 0
6 WŁODARCZYK Jakub Kamil 0 1 0 0 1
7 ŚWIEŻY Katarzyna Maria 2 0 0 0 2
8 WZOREK Krzysztof 0 0 0 0 0
9 STYRKOWIEC Katarzyna Marzena 0 0 0 0 0
10 DUDEK Ireneusz Tadeusz 0 0 0 0 0
11 MIERZEWSKA Mariola Maria 0 0 1 0 1
12 SŁOMA Jarosław Janusz 0 0 0 0 0
13 MIGAŁA Jakub Tomasz 1 0 0 0 1
14 SZOT Barbara Teresa 0 0 0 0 0
15 ADAMCZYK Barbara Alina 0 0 0 0 0
16 BARAN Wojciech Leonard 0 0 0 0 0
17 KUKIZ Grzegorz Artur 1 6 0 1 8
18 CIESIELCZYK Marek 3 5 2 0 10
  Razem 18 19 8 5 50
       
Lista nr 8 - KW Nowoczesna Ryszarda Petru    
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 NOWAK Krzysztof Czesław 2 0 2 0 4
2 WIDŁA Irmina Marta 1 0 0 0 1
3 STREB Jerzy Krzysztof 0 3 0 1 4
4 KOWALSKA Edyta Anna 0 0 0 0 0
5 PYTLIK Agnieszka Dominika 0 0 0 0 0
6 RUDNIK Andrzej 0 0 0 0 0
7 CIURUŚ Paweł Wojciech 0 0 0 0 0
8 MIZIŃSKI Jakub 0 0 0 0 0
9 KLESZYK Angelika Anna 0 0 0 0 0
10 KLEMPKA Piotr Stanisław 0 0 0 0 0
11 STEPEK Sebastian 0 0 0 0 0
12 GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga 0 0 0 0 0
13 SIADEK Łukasz 0 0 0 0 0
14 ŁABUŚ Bożena Teresa 0 0 0 0 0
15 MACIEJEWSKI Maciej 0 0 0 0 0
16 MARUNIAK Bogdan Tadeusz 0 0 0 0 0
17 WITEK Agnieszka Sylwia 0 0 0 0 0
18 KUKUŁKA Krzysztof Mariusz 0 1 0 0 1
  Razem 3 4 2 1 10
       
Lista nr 14 - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”   
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 KLICH Dariusz Zbigniew 0 2 0 0 2
2 ŁACH Barbara Janina 0 0 0 0 0
3 ŻUREK Patrycja Maria 0 0 0 0 0
4 STRACH Urszula Zofia 0 0 0 0 0
5 NOWAK Jadwiga Maria 0 0 0 0 0
6 BARTOSZ Władysław Andrzej 0 0 0 0 0
7 PACHOTA Łukasz Piotr 0 0 0 0 0
8 KOCIK Renata Agnieszka 0 0 0 0 0
9 RYNDUCH Jan Zbigniew 0 0 0 0 0
10 LEŚNIAK Janusz Józef 0 0 0 0 0
11 KARAŚ Monika Paulina 0 0 0 0 0
12 SMOŁA Agata Magdalena 0 0 0 0 0
13 WIŚNIEWSKI Paweł Marian 0 0 0 0 0
14 GICALA Grzegorz Stanisław 0 0 0 0 0
15 ADAMCZYK Paweł Robert 0 0 0 0 0
16 KNUROWSKI Włodzimierz Franciszek 0 0 0 0 0
  Razem 0 2 0 0 2
       
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy   
Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów
1 DWORAK Krystian Dawid 0 0 0 0 0
2 SMOLEŃ Mariusz Tomasz 0 0 0 0 0
3 CZAPLA-ŻUREK Agata 0 0 0 0 0
4 ORLIK Bogdan Paweł 0 0 0 0 0
5 KLUSKA Ewa Maria 0 1 0 0 1
6 JANAS Leszek Edward 0 0 0 0 0
7 KUCZERA Anna Maria 0 0 0 0 0
8 SZELĄG Robert 0 0 0 0 0
9 SZCZUPAK Aneta Magdalena 0 0 0 0 0
10 ŻMIGRODZKI Karol Tomasz 0 0 0 0 0
11 GANKIEWICZ Ewa Franciszka 0 0 0 0 0
12 DROŻDŻ Marek Damian 0 0 0 0 0
13 KIWIOR Marzena Aleksandra 0 0 0 0 0
14 CZARNEK Piotr Jan 0 0 0 0 0
15 SZATAN Magdalena Maria 0 0 0 0 0
16 KASPRZYCKI Michał Emil 0 0 0 0 0
  Razem 0 1 0 0 1

 

files/pliki/aktualnosci/2015/08sierpien/Sejm senat/Wyniki sejm.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: www.pkw.gov.pl

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.10.2015 r.

Zbiorcze statystyki głosowania Gmina Gręboszów: Liczba uprawnionych do głosowania 2887 Liczba wydanych kart 1309 Liczba głosów ważnych 1265 Liczba głosów nieważnych 44 Frekwencja 45,34 %   Frekwencja w obwodach Kod Nazwa jednostki Nr Liczba prawnionych Liczba wydanych kart Frekwencja 120403 Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w GręboszowieGręboszów 143 33-260 Gręboszów 1 903 408   45,18% 120403 Budynek Byłej Szkoły Podstawowej w BorusowejBorusowa 106 33-260 Gręboszów 2 633 294   46,45% 120403 Budynek Byłego Gimnazjum w Woli ŻelichowskiejWola Żelichowska 6 33-260 Gręboszów 3 652 295   45,25% 120403 Gabinet Rehabilitacji w Ujściu JezuickimUjście Jezuickie 95 33-260 Gręboszów 4 699 312   45.64%   Wyniki wyborów do Senatu Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 WĘGRZYN Łukasz Michał 165 82 69 162 478 2 WIATR Kazimierz Adam 224 201 224 138 787   Razem 389 283 293 300 1265           Wyniki wyborów do Sejmu Lista nr 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 BERNACKI Włodzimierz 23 12 6 6 47 2 WOJTKIEWICZ Michał Jan 5 3 3 0 11 3 RUSECKA Urszula Beata 2 0 1 1 4 4 ROJEK Józef 4 3 5 3 15 5 KRAJEWSKI Wiesław 127 137 174 67 505 6 KOSTURKIEWICZ Bogdan Tomasz 0 0 0 0 0 7 SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 0 0 0 1 1 8 KOPROWSKI Kazimierz 3 1 0 4 8 9 SKRUCH Wojciech 0 0 1 0 1 10 CZECH Anna Małgorzata 3 5 2 6 16 11 MROCZEK Józef 2 0 0 0 2 12 BURDA Marek Leszek 0 0 0 0 0 13 POŁOSKA Teresa Alicja 0 1 1 0 2 14 HUDYMA Beata Katarzyna 0 0 1 2 3 15 ŚLUSAREK Aleksandra 0 0 0 0 0 16 PIĄTKOWSKI Grzegorz Edmund 1 0 0 1 2 17 STEFAŃCZYK Izabela Małgorzata 0 0 1 0 1 18 GŁADYSZ Piotr Janusz 11 4 7 6 28   Razem 181 166 202 97 646   Lista nr 2 - KW Platforma Obywatelska RP     Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 AUGUSTYN Urszula Danuta 3 4 6 5 18 2 WARDZAŁA Robert Marian 7 2 5 1 15 3 ACHINGER Elżbieta Jadwiga 0 0 0 0 0 4 PAJĄK Jacek Paweł 0 0 0 2 2 5 MUSIAŁ Jan Wiesław 0 1 0 0 1 6 TOMASIK Jacek Andrzej 1 0 1 1 3 7 GRABCZYŃSKA Anna Maria 0 0 0 1 1 8 KRAS Mieczysław Jan 0 0 0 0 0 9 ZEGIEL Karolina Izabela 0 0 0 1 1 10 RAJTARSKI Leszek Bohdan 0 0 0 0 0 11 PODRAZA Marek 0 0 0 0 0 12 NOWAKOWSKA Paulina Maria 0 0 0 0 0 13 SOSKA Jerzy Tadeusz 0 0 0 0 0 14 HARABASZ Grzegorz 0 0 0 1 1 15 SIENKIEWICZ Grzegorz Krzysztof 0 0 0 0 0 16 SKUPIEWSKA Adelina Łucja 0 0 0 0 0 17 KOZIARA Marek Krzysztof 1 0 0 0 1 18 PACEWICZ-PYREK Katarzyna Maria 0 0 0 0 0   Razem 12 7 12 12 43         Lista nr 3 - KW Razem      Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 PLEBAŃCZYK Piotr 1 1 4 1 7 2 PERS Jolanta Ewa 0 0 0 3 3 3 ŁOBODA Daniel Marcin 0 1 0 0 1 4 CZEPIEL Maja Joanna 0 0 0 0 0 5 SOWIŃSKI Rafał 0 0 0 0 0 6 WIDMAŃSKA Joanna 0 0 0 0 0 7 MALESZKA Michał Krzysztof 0 0 0 0 0 8 BENA Katarzyna Anna 0 0 0 0 0 9 BURZAWA Mateusz Ryszard 0 0 0 1 1 10 SMEŁKA Franciszka Anna 0 0 0 0 0 11 LIS Dominik Janusz 0 0 0 0 0   Razem 1 2 4 5 12         Lista nr 4 - KW KORWiN      Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 GONDEK Artur Andrzej 2 5 1 0 8 2 SZYBOWSKI Mirosław Michał 0 0 0 1 1 3 FIGIEL Łukasz Tadeusz 0 0 0 0 0 4 BORYCZKA Alina Barbara 4 3 2 2 11 5 KOSTRZEWA Piotr Jakub 0 0 0 0 0 6 STAROSTKA-WIŚNIOWSKA Anna Patrycja 0 0 0 0 0 7 SERAFIN Karol Zygmunt 0 0 0 0 0 8 SZTERLEJA Barbara Maria 0 0 0 1 1 9 WIŚNIOWSKI Piotr 0 0 1 0 1 10 LECHOWICZ Renata Kazimiera 0 0 0 0 0 11 FERET Małgorzata Lucyna 0 0 0 0 0 12 PIETRUSZKA Tomasz Michał 0 0 0 0 0 13 MACOŃ Radosław Michał 0 0 0 0 0   Razem 6 8 4 4 22         Lista nr 5 - Komitet Wyborczy PSL      Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 169 59 45 163 436 2 SZTORC Andrzej Stefan 0 0 0 1 1 3 WĘGRZYN Ludwik Kajetan 0 0 0 0 0 4 GAWEŁ Marcin Stanisław 1 0 0 0 1 5 CIERNIAK-LAMBERT Ewa Irena 0 0 0 0 0 6 JANUS Paweł Stanisław 0 0 0 0 0 7 KWAŚNIAK Adam Jan 0 0 0 0 0 8 POCZĄTEK Stanisław 2 6 3 5 16 9 BŁASZCZYK Adriana Katarzyna 0 0 0 0 0 10 CIASTOŃ Marek 0 0 0 0 0 11 DUDA Grzegorz 4 10 0 8 22 12 KORNAŚ-KITA Wiesława 0 1 0 0 1 13 GAWLE Maria Halina 0 0 0 0 0 14 TOMALA Monika Maria 0 0 0 0 0 15 PIECH Anna Ewa 0 0 0 0 0 16 KOPACZ Ewa Maria 0 0 0 0 0 17 GRABSKI Jan 0 0 0 0 0 18 SORYS Stanisław Andrzej 0 0 1 0 1   Razem 176 76 49 177 478         Lista nr 6 - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni    Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 GÓRNIKIEWICZ Piotr Tadeusz 4 1 9 3 17 2 TWARDOSZ Lilija 1 0 0 0 1 3 SUSEŁ Wojciech Konrad 0 0 0 1 1 4 CZAJKA Andrzej Jan 2 0 0 0 2 5 KOCOŃ Dorota 0 0 0 0 0 6 JAŚKO Maria 0 0 0 0 0 7 CIERNIA Konrad 0 0 0 0 0 8 LASKA Sylwia Wioletta 0 1 0 0 1 9 SKURCZYŃSKI Łukasz Paweł 0 0 0 0 0 10 TABOR Piotr 0 0 0 0 0 11 KOPEĆ Kinga Sylwia 0 0 1 0 1 12 SERWIN Alicja Łucja 0 0 0 0 0 13 ŁABNO Anna Józefa 0 0 0 0 0 14 KUŹMA Klaudia Roksana 0 0 0 0 0 15 OLEKSY Piotr Rudolf 0 0 0 0 0 16 WOŹNIAK Jerzy Andrzej 0 0 0 1 1   Razem 7 2 10 5 24         Lista nr 7 - KWW „Kukiz'15”      Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 KACZMARCZYK Norbert Jakub 10 4 4 3 21 2 KUSEK Monika Anna 1 2 1 1 5 3 BAŁABUCH Aneta Maria 0 0 0 0 0 4 STEC Krzysztof Kazimierz 0 1 0 0 1 5 GAJDA Marzena Bożena 0 0 0 0 0 6 WŁODARCZYK Jakub Kamil 0 1 0 0 1 7 ŚWIEŻY Katarzyna Maria 2 0 0 0 2 8 WZOREK Krzysztof 0 0 0 0 0 9 STYRKOWIEC Katarzyna Marzena 0 0 0 0 0 10 DUDEK Ireneusz Tadeusz 0 0 0 0 0 11 MIERZEWSKA Mariola Maria 0 0 1 0 1 12 SŁOMA Jarosław Janusz 0 0 0 0 0 13 MIGAŁA Jakub Tomasz 1 0 0 0 1 14 SZOT Barbara Teresa 0 0 0 0 0 15 ADAMCZYK Barbara Alina 0 0 0 0 0 16 BARAN Wojciech Leonard 0 0 0 0 0 17 KUKIZ Grzegorz Artur 1 6 0 1 8 18 CIESIELCZYK Marek 3 5 2 0 10   Razem 18 19 8 5 50         Lista nr 8 - KW Nowoczesna Ryszarda Petru     Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 NOWAK Krzysztof Czesław 2 0 2 0 4 2 WIDŁA Irmina Marta 1 0 0 0 1 3 STREB Jerzy Krzysztof 0 3 0 1 4 4 KOWALSKA Edyta Anna 0 0 0 0 0 5 PYTLIK Agnieszka Dominika 0 0 0 0 0 6 RUDNIK Andrzej 0 0 0 0 0 7 CIURUŚ Paweł Wojciech 0 0 0 0 0 8 MIZIŃSKI Jakub 0 0 0 0 0 9 KLESZYK Angelika Anna 0 0 0 0 0 10 KLEMPKA Piotr Stanisław 0 0 0 0 0 11 STEPEK Sebastian 0 0 0 0 0 12 GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga 0 0 0 0 0 13 SIADEK Łukasz 0 0 0 0 0 14 ŁABUŚ Bożena Teresa 0 0 0 0 0 15 MACIEJEWSKI Maciej 0 0 0 0 0 16 MARUNIAK Bogdan Tadeusz 0 0 0 0 0 17 WITEK Agnieszka Sylwia 0 0 0 0 0 18 KUKUŁKA Krzysztof Mariusz 0 1 0 0 1   Razem 3 4 2 1 10         Lista nr 14 - KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”    Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 KLICH Dariusz Zbigniew 0 2 0 0 2 2 ŁACH Barbara Janina 0 0 0 0 0 3 ŻUREK Patrycja Maria 0 0 0 0 0 4 STRACH Urszula Zofia 0 0 0 0 0 5 NOWAK Jadwiga Maria 0 0 0 0 0 6 BARTOSZ Władysław Andrzej 0 0 0 0 0 7 PACHOTA Łukasz Piotr 0 0 0 0 0 8 KOCIK Renata Agnieszka 0 0 0 0 0 9 RYNDUCH Jan Zbigniew 0 0 0 0 0 10 LEŚNIAK Janusz Józef 0 0 0 0 0 11 KARAŚ Monika Paulina 0 0 0 0 0 12 SMOŁA Agata Magdalena 0 0 0 0 0 13 WIŚNIEWSKI Paweł Marian 0 0 0 0 0 14 GICALA Grzegorz Stanisław 0 0 0 0 0 15 ADAMCZYK Paweł Robert 0 0 0 0 0 16 KNUROWSKI Włodzimierz Franciszek 0 0 0 0 0   Razem 0 2 0 0 2         Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy    Nr na liście Imiona i nazwisko Komisja Nr 1 Komisja Nr 2 Komisja Nr 3 Komisja Nr 4 Łącznie głosów 1 DWORAK Krystian Dawid 0 0 0 0 0 2 SMOLEŃ Mariusz Tomasz 0 0 0 0 0 3 CZAPLA-ŻUREK Agata 0 0 0 0 0 4 ORLIK Bogdan Paweł 0 0 0 0 0 5 KLUSKA Ewa Maria 0 1 0 0 1 6 JANAS Leszek Edward 0 0 0 0 0 7 KUCZERA Anna Maria 0 0 0 0 0 8 SZELĄG Robert 0 0 0 0 0 9 SZCZUPAK Aneta Magdalena 0 0 0 0 0 10 ŻMIGRODZKI Karol Tomasz 0 0 0 0 0 11 GANKIEWICZ Ewa Franciszka 0 0 0 0 0 12 DROŻDŻ Marek Damian 0 0 0 0 0 13 KIWIOR Marzena Aleksandra 0 0 0 0 0 14 CZARNEK Piotr Jan 0 0 0 0 0 15 SZATAN Magdalena Maria 0 0 0 0 0 16 KASPRZYCKI Michał Emil 0 0 0 0 0   Razem 0 1 0 0 1                         Źródło: www.pkw.gov.pl Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.10.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe