Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
23 czerwca
temperatura: 21°C
wiatr: 11,0 km/h
opady: 0,0 mm

Wyniki Wyborów Samorządowych 2014 W Gminie Gręboszów

               
Wybory Wójta Gminy Gręboszów ŚWIĘTEK Krystyna        
  Za Przeciw Suma        
Komisja Nr 1 256 97 353        
Komisja Nr 2 188 70 258        
Komisja Nr 3 174 113 287        
Komisja Nr 4 194 54 248        
Razem 812 334 1146        
               
Wybory do Rady Gminy Gręboszów            
               
Komisja Nr 1 Okręg 11 Bez głosowania          
  RUMAS Teresa Bronisława          
               
  Okręg 12   Liczba gł        
  Tadeusz Adamczyk Stanisław 40        
  Marian Kalafarski 24        
  Razem   64        
               
  Okręg 13 Bez głosowania          
  DUBIEL Stanisław          
               
  Okręg 14 Bez głosowania          
  KOZIARA Andrzej Świerad          
               
  Okręg 15 Bez głosowania          
  DYMON Franciszek Józef          
               
Komisja Nr 2 Okręg 4 Bez głosowania          
  WÓJTOWICZ Eugeniusz          
               
  Okręg 5 Bez głosowania          
  RUTA Andrzej Stanisław          
               
  Okręg 6   Liczba gł        
  GAWEŁ Jan Kazimierz 44        
  TRELA Cecylia 30        
  Razem   74        
               
  Okręg 7   Liczba gł        
  KARAŚ Józef 28        
  GIL Bartłomiej Mateusz 19        
  Razem   47        
               
Komisja Nr 3 Okręg 8   Liczba gł        
  PABIAN Zdzisław 22        
  POLANOWSKI Piotr Paweł 66        
  Razem   88        
               
  Okręg 9   Liczba gł        
  WYTRWAŁ Stanisław 41        
  DĄBROŚ Władysław Józef 66        
  Razem   107        
               
  Okręg 10   Liczba gł        
  SERUŚ Franciszek 51        
  DYMON Krzysztof Tomasz 51 Został wylosowany    
  Razem   102        
               
Komisja Nr 4 Okręg 1 Bez głosowania          
  WYTRWAŁ Wiesław Andrzej          
               
  Okręg 2 Bez głosowania          
  DUDEK Zbigniew          
               
  Okręg 3 Bez głosowania          
  KOSOŃ Krzysztof Damian          
               
Rada Powiatu              
               
Lista nr 1 — Komitet Wyborczy PSL Komisja 1 Komisja 2 Komisja 3 Komisja 4 Razem  
1. BIGOS Bogdan Józef   184 104 62 135 485  
2. CZUPRYNA Andrzej Władysław 2 6 1 0 9  
3. WÓJCIK Barbara   0 0 1 4 5  
4. MIAŁKOWSKI Zbigniew Paweł 1 1 2 0 4  
5. BUŁAT Małgorzata Józefa 0 0 4 0 4  
6. NOGA Marta   0 6 1 0 7  
7. GWÓŹDŹ Mariola Teresa 0 0 0 1 1  
8. BROŻEK Barbara Maria   0 0 2 1 3  
9. NOWAK Łucja Maria   0 1 0 0 1  
10. PSZCZOŁA Marek Kazimierz 1 0 0 0 1  
Razem   188 118 73 141 520  
Lista nr 3 — KW Prawo i Sprawiedliwość          
1. KĄDZIELAWA Robert Jerzy 19 15 88 8 130  
2. SZAJOR Marian Józef   9 12 6 4 31  
3. BOREK Maria Teresa   0 0 1 0 1  
4. BARTOŃ Jarosław   0 1 1 0 2  
5. STARZYK Halina Ewa   0 0 0 0 0  
6. PANEK Mirosław Stanisław 1 2 0 0 3  
7. KĄDZIELAWSKA Marta Jadwiga 0 1 0 0 1  
8. ZIOBRO Stanisław   1 0 0 0 1  
9. ZIEMIAN Elżbieta   7 21 0 0 28  
10. WNĘK Łukasz   0 2 0 0 2  
Razem   37 54 96 12 199  
Lista nr 7 — KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke          
1. BORYCZKA Alina Barbara 4 6 2 0 12  
2. MIODOWSKI Adrian   0 0 0 0 0  
3. BORYCZKA Tomasz Jan 0 0 0 0 0  
Razem   4 6 2 0 12  
Lista nr 13 — KWW Wspólnota Samorządu Powiśla Dąbrowskiego        
1. POBIEGŁO Barbara Maria 1 1 0 0 2  
2. PIKUL Ryszard Władysław 1 2 0 4 7  
3. CHRZAN Kazimierz Mieczysław 0 0 0 0 0  
4. DYMON Eugeniusz Walenty 0 0 0 0 0  
5. MAZUR Ewa Maria   0 0 0 0 0  
6. PARTYŃSKA Natalia Weronika 0 0 0 0 0  
7. SAJDERA Renata Magdalena 0 0 0 0 0  
8. WYTRWAŁ Krzysztof Adam 1 13 1 1 16  
9. ZARZYCKI Franciszek   0 5 30 1 36  
10. ŻOŁĄDŹ Andrzej Mirosław 0 0 0 1 1  
Razem   3 21 31 7 62  
Lista nr 14 — KWW Niezależni Powiśle Dąbrowskie          
1. MISIASZEK Józef   0 4 0 2 6  
2. OWIERCZUK Benedykt Jan 5 3 0 0 8  
3. SOBOTA Jakub Tymoteusz 33 5 3 33 74  
4. MORAWIEC Anna Małgorzata 0 0 0 0 0  
5. SULIGA Grażyna Emilia   15 9 1 15 40  
6. JASTRZĘBSKI Dawid   0 0 0 0 0  
7. RUSIECKA Ewa Stanisława 0 0 0 0 0  
8. PIĄTEK Józef   0 0 0 2 2  
Razem   53 21 4 52 130  
Lista nr 15 — KWW Porozumienie Prawicy          
1. SKOWRON Andrzej Wojciech 1 5 2 1 9  
2. DOJKA Halina Anna   0 0 1 0 1  
3. ŻUCHOWICZ Kazimierz   0 0 0 0 0  
4. KUTA Sabina   8 4 1 5 18  
5. SKRZYNIARZ Katarzyna Maria 0 0 0 0 0  
6. MOSIO Marek Paweł   11 19 52 6 88  
7. WALCZAK Paweł Piotr   0 0 0 0 0  
8. FODER Katarzyna Halina 0 0 0 0 0  
9. SZMIST Katarzyna Maria   2 0 0 0 2  
10. BIAŁAS Krzysztof   0 0 1 0 1  
Razem   22 28 57 12 119  
      Razem na wszystkie komitety 1042  

 

Sejmik Województwa

             
Lista nr 1 — Komitet Wyborczy PSL Komisja 1 Komisja 2 Komisja 3 Komisja 4 Razem  
1. SORYS Stanisław Andrzej 148 78 53 89 368  
2. BRACH Grzegorz   3 1 1 1 6  
3. SADY Kazimierz   3 0 3 2 8  
4. PAJĄK Jan Andrzej   1 1 0 1 3  
5. KWAŚNIAK Adam   6 1 0 1 8  
6. WĘGRZYN Łukasz Michał 9 5 0 6 20  
7. GAWLE Maria Halina   1 1 1 1 4  
8. SZUSTER Urszula   1 2 1 0 4  
9. DUDA Grzegorz   22 36 5 53 116  
10. BŁASZCZYK Adriana Katarzyna 3 0 3 0 6  
11. JAREK Zofia Teresa   0 0 0 2 2  
12. NOWAK Józef Władysław 0 1 2 0 3  
13. MIROSŁAWSKI Zbigniew 0 1 0 0 1  
14. RZĄSA-JANAS Beata Barbara 1 0 1 1 3  
Razem   198 127 70 157 552  
Lista nr 2 — KW Demokracja Bezpośrednia          
1. GIBEK Katarzyna Czesława 0 0 1 0 1  
2. RÓŻYCKI Witold Tadeusz 0 0 1 0 1  
3. KOZUB Andrzej Łukasz   0 0 1 0 1  
4. SIWEK-KOTUCHA Małgorzata Krystyna 0 0 0 0 0  
5. OLKUSKI Aleksander Bogdan 0 0 1 0 1  
Razem   0 0 4 0 4  
Lista nr 3 — KW Prawo i Sprawiedliwość          
1. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 9 2 9 3 23  
2. KĄDZIELAWSKI Grzegorz Krzysztof 2 7 13 2 24  
3. MALEC Lucyna   1 0 0 1 2  
4. PRZYBYŁO Grzegorz Tomasz 2 0 4 2 8  
5. SKRUCH Wojciech   1 0 0 0 1  
6. MROCZEK Józef   1 1 0 1 3  
7. KĄDZIELAWA Sebastian 52 52 131 21 256  
8. CZESZYK Jerzy   2 0 0 0 2  
9. PIECZARKA Anna Maria   3 6 6 8 23  
10. GŁADYSZ Piotr Janusz   0 2 3 2 7  
11. KARWALA Danuta Beata 1 0 0 0 1  
12. ŁABNO Radosław Władysław 0 0 0 0 0  
13. GĄSIOREK Barbara Bernadetta 0 0 0 1 1  
14. ZIĘBA Elżbieta Karolina 1 2 3 1 7  
Razem   75 72 169 42 358  
Lista nr 4 — KW Platforma Obywatelska RP          
1. CIEPIELA Roman   6 3 2 4 15  
2. ŁĄCZYŃSKI Bolesław   25 25 13 14 77  
3. LATAŁA Krystyna Maria   0 0 0 0 0  
4. KUTA Marcin Jacek   1 0 0 1 2  
5. ZIĘBA Krzysztof Andrzej   0 0 0 0 0  
6. SZOT Janusz Władysław 0 0 0 0 0  
7. MUSIAŁ Jan Wiesław   1 0 0 0 1  
8. PASTERNAK Halina Czesława 0 0 0 0 0  
9. SOSKA Jerzy Tadeusz   0 0 0 0 0  
10. FLAUMENHAFT Danuta Anna 0 0 2 0 2  
11. MĄCZKA Zbigniew Bronisław 0 0 0 0 0  
12. KRAMARCZYK Jolanta Agata 0 0 0 0 0  
13. STANIENDA Jolanta Janina 0 0 0 0 0  
14. WÓJCIK Jan   0 1 0 0 1  
Razem   33 29 17 19 98  
Lista nr 5 — KWW Ruch Narodowy            
1. KASIŃSKI Szymon Witold 1 1 0 0 2  
2. HOŁYST Kamil Bogdan   0 1 0 1 2  
3. OLSZAŃSKI Kamil Łukasz 0 0 0 0 0  
4. ZEGAR Karol Przemysław 1 0 0 0 1  
5. WANTUCH Ewa   0 0 0 0 0  
6. JAWORSKI Przemysław Michał 0 0 0 0 0  
7. KAWA Maria Teresa   0 0 0 0 0  
8. BUDZIK Rafał Stanisław   0 0 0 0 0  
9. KAWA Katarzyna Janina   0 0 0 0 0  
10. MAĆKO Sylwia   0 0 1 0 1  
Razem   2 2 1 1 6  
Lista nr 6 — KKW SLD Lewica Razem            
1. BERNAT Franciszek Jan 4 0 0 0 4  
2. PRZYBYŁO Maria   1 0 0 1 2  
3. SZTORC Andrzej Stefan   1 0 0 0 1  
4. ZIAJA Maria   0 0 0 0 0  
5. KARAŚ Anna   0 0 0 1 1  
6. GUŁA Janusz   0 1 0 0 1  
7. MICZEK Dawid Paweł   0 0 0 0 0  
8. TABOR Piotr   0 0 0 0 0  
9. ODBIERZYCHLEB Anita   0 0 0 0 0  
10. CICHY Marian Władysław 0 0 0 1 1  
11. BIEŃ Magdalena Antonina 0 0 0 0 0  
12. POGODA Edward   0 0 0 0 0  
13. BĄK Jolanta Dorota   0 0 0 0 0  
14. PIETROŃ Nina Maria   0 0 0 0 0  
Razem   6 1 0 3 10  
Lista nr 7 — KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke          
1. DWORAK Krystian Dawid 3 4 2 0 9  
2. BANASIK Kamil Konrad   0 2 0 0 2  
3. BEDNARZ Zbigniew Adam 1 0 2 0 3  
4. CZAPLA-ŻUREK Agata   0 0 2 0 2  
5. JAKUBOWSKI Paweł Adam 0 0 0 0 0  
6. ZABAWA Sabina Ewa   0 0 0 0 0  
7. NIZIOŁEK Łukasz Józef   3 0 0 1 4  
8. SZTERLEJA Barbara Maria 0 0 1 0 1  
9. JANAS Leszek Edward   0 0 0 0 0  
10. BARSZCZ Dominika   1 0 0 0 1  
11. KARCZMARCZYK Mirosław Sławomir 0 0 0 0 0  
12. BATKO Marcin   0 0 0 0 0  
13. STYRKOWIEC Katarzyna Marzena 1 0 0 0 1  
14. SKÓRKA Józef   0 0 0 0 0  
Razem   9 6 7 1 23  
Lista nr 10 — KW Twój Ruch            
1. PLEBAŃCZYK Piotr   0 0 1 0 1  
2. SERWIN Alicja Łucja   0 0 0 0 0  
3. OLEKSY Piotr Rudolf   0 0 0 0 0  
4. MAGIERA Marzena Andżelika 0 0 0 0 0  
5. KLIMOWICZ Paweł Mateusz 0 0 0 0 0  
6. MIDURA Ewa Beata   0 0 1 0 1  
7. SZAFRANKIEWICZ Jan   0 0 0 0 0  
Razem   0 0 2 0 2  
Lista nr 11 — KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność          
1. MIERZEWSKA Mariola Maria 0 0 0 0 0  
2. CYGANKIEWICZ Mikołaj Andrzej 0 0 0 1 1  
3. BEŁZOWSKA Ludmiła Lidia 1 0 0 0 1  
4. KOKOSZ Andrzej Jan   0 0 0 0 0  
5. GIEBUROWSKI Oskar Tomasz 0 0 0 0 0  
6. KRÓL Agata Klaudia   0 0 0 0 0  
7. DRAB Alicja   0 1 0 0 1  
8. WILK Anna Maria   0 0 0 0 0  
9. WIŚNIEWSKI Paweł   0 0 2 1 3  
Razem   1 1 2 2 6  
      Razem na wszystkie komitety 1059  
               
               
               
               
 
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
                Wybory Wójta Gminy Gręboszów ŚWIĘTEK Krystyna           Za Przeciw Suma         Komisja Nr 1 256 97 353         Komisja Nr 2 188 70 258         Komisja Nr 3 174 113 287         Komisja Nr 4 194 54 248         Razem 812 334 1146                         Wybory do Rady Gminy Gręboszów                             Komisja Nr 1 Okręg 11 Bez głosowania             RUMAS Teresa Bronisława                             Okręg 12   Liczba gł           Tadeusz Adamczyk Stanisław 40           Marian Kalafarski 24           Razem   64                           Okręg 13 Bez głosowania             DUBIEL Stanisław                             Okręg 14 Bez głosowania             KOZIARA Andrzej Świerad                             Okręg 15 Bez głosowania             DYMON Franciszek Józef                           Komisja Nr 2 Okręg 4 Bez głosowania             WÓJTOWICZ Eugeniusz                             Okręg 5 Bez głosowania             RUTA Andrzej Stanisław                             Okręg 6   Liczba gł           GAWEŁ Jan Kazimierz 44           TRELA Cecylia 30           Razem   74                           Okręg 7   Liczba gł           KARAŚ Józef 28           GIL Bartłomiej Mateusz 19           Razem   47                         Komisja Nr 3 Okręg 8   Liczba gł           PABIAN Zdzisław 22           POLANOWSKI Piotr Paweł 66           Razem   88                           Okręg 9   Liczba gł           WYTRWAŁ Stanisław 41           DĄBROŚ Władysław Józef 66           Razem   107                           Okręg 10   Liczba gł           SERUŚ Franciszek 51           DYMON Krzysztof Tomasz 51 Został wylosowany       Razem   102                         Komisja Nr 4 Okręg 1 Bez głosowania             WYTRWAŁ Wiesław Andrzej                             Okręg 2 Bez głosowania             DUDEK Zbigniew                             Okręg 3 Bez głosowania             KOSOŃ Krzysztof Damian                           Rada Powiatu                               Lista nr 1 — Komitet Wyborczy PSL Komisja 1 Komisja 2 Komisja 3 Komisja 4 Razem   1. BIGOS Bogdan Józef   184 104 62 135 485   2. CZUPRYNA Andrzej Władysław 2 6 1 0 9   3. WÓJCIK Barbara   0 0 1 4 5   4. MIAŁKOWSKI Zbigniew Paweł 1 1 2 0 4   5. BUŁAT Małgorzata Józefa 0 0 4 0 4   6. NOGA Marta   0 6 1 0 7   7. GWÓŹDŹ Mariola Teresa 0 0 0 1 1   8. BROŻEK Barbara Maria   0 0 2 1 3   9. NOWAK Łucja Maria   0 1 0 0 1   10. PSZCZOŁA Marek Kazimierz 1 0 0 0 1   Razem   188 118 73 141 520   Lista nr 3 — KW Prawo i Sprawiedliwość           1. KĄDZIELAWA Robert Jerzy 19 15 88 8 130   2. SZAJOR Marian Józef   9 12 6 4 31   3. BOREK Maria Teresa   0 0 1 0 1   4. BARTOŃ Jarosław   0 1 1 0 2   5. STARZYK Halina Ewa   0 0 0 0 0   6. PANEK Mirosław Stanisław 1 2 0 0 3   7. KĄDZIELAWSKA Marta Jadwiga 0 1 0 0 1   8. ZIOBRO Stanisław   1 0 0 0 1   9. ZIEMIAN Elżbieta   7 21 0 0 28   10. WNĘK Łukasz   0 2 0 0 2   Razem   37 54 96 12 199   Lista nr 7 — KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke           1. BORYCZKA Alina Barbara 4 6 2 0 12   2. MIODOWSKI Adrian   0 0 0 0 0   3. BORYCZKA Tomasz Jan 0 0 0 0 0   Razem   4 6 2 0 12   Lista nr 13 — KWW Wspólnota Samorządu Powiśla Dąbrowskiego         1. POBIEGŁO Barbara Maria 1 1 0 0 2   2. PIKUL Ryszard Władysław 1 2 0 4 7   3. CHRZAN Kazimierz Mieczysław 0 0 0 0 0   4. DYMON Eugeniusz Walenty 0 0 0 0 0   5. MAZUR Ewa Maria   0 0 0 0 0   6. PARTYŃSKA Natalia Weronika 0 0 0 0 0   7. SAJDERA Renata Magdalena 0 0 0 0 0   8. WYTRWAŁ Krzysztof Adam 1 13 1 1 16   9. ZARZYCKI Franciszek   0 5 30 1 36   10. ŻOŁĄDŹ Andrzej Mirosław 0 0 0 1 1   Razem   3 21 31 7 62   Lista nr 14 — KWW Niezależni Powiśle Dąbrowskie           1. MISIASZEK Józef   0 4 0 2 6   2. OWIERCZUK Benedykt Jan 5 3 0 0 8   3. SOBOTA Jakub Tymoteusz 33 5 3 33 74   4. MORAWIEC Anna Małgorzata 0 0 0 0 0   5. SULIGA Grażyna Emilia   15 9 1 15 40   6. JASTRZĘBSKI Dawid   0 0 0 0 0   7. RUSIECKA Ewa Stanisława 0 0 0 0 0   8. PIĄTEK Józef   0 0 0 2 2   Razem   53 21 4 52 130   Lista nr 15 — KWW Porozumienie Prawicy           1. SKOWRON Andrzej Wojciech 1 5 2 1 9   2. DOJKA Halina Anna   0 0 1 0 1   3. ŻUCHOWICZ Kazimierz   0 0 0 0 0   4. KUTA Sabina   8 4 1 5 18   5. SKRZYNIARZ Katarzyna Maria 0 0 0 0 0   6. MOSIO Marek Paweł   11 19 52 6 88   7. WALCZAK Paweł Piotr   0 0 0 0 0   8. FODER Katarzyna Halina 0 0 0 0 0   9. SZMIST Katarzyna Maria   2 0 0 0 2   10. BIAŁAS Krzysztof   0 0 1 0 1   Razem   22 28 57 12 119         Razem na wszystkie komitety 1042     Sejmik Województwa               Lista nr 1 — Komitet Wyborczy PSL Komisja 1 Komisja 2 Komisja 3 Komisja 4 Razem   1. SORYS Stanisław Andrzej 148 78 53 89 368   2. BRACH Grzegorz   3 1 1 1 6   3. SADY Kazimierz   3 0 3 2 8   4. PAJĄK Jan Andrzej   1 1 0 1 3   5. KWAŚNIAK Adam   6 1 0 1 8   6. WĘGRZYN Łukasz Michał 9 5 0 6 20   7. GAWLE Maria Halina   1 1 1 1 4   8. SZUSTER Urszula   1 2 1 0 4   9. DUDA Grzegorz   22 36 5 53 116   10. BŁASZCZYK Adriana Katarzyna 3 0 3 0 6   11. JAREK Zofia Teresa   0 0 0 2 2   12. NOWAK Józef Władysław 0 1 2 0 3   13. MIROSŁAWSKI Zbigniew 0 1 0 0 1   14. RZĄSA-JANAS Beata Barbara 1 0 1 1 3   Razem   198 127 70 157 552   Lista nr 2 — KW Demokracja Bezpośrednia           1. GIBEK Katarzyna Czesława 0 0 1 0 1   2. RÓŻYCKI Witold Tadeusz 0 0 1 0 1   3. KOZUB Andrzej Łukasz   0 0 1 0 1   4. SIWEK-KOTUCHA Małgorzata Krystyna 0 0 0 0 0   5. OLKUSKI Aleksander Bogdan 0 0 1 0 1   Razem   0 0 4 0 4   Lista nr 3 — KW Prawo i Sprawiedliwość           1. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 9 2 9 3 23   2. KĄDZIELAWSKI Grzegorz Krzysztof 2 7 13 2 24   3. MALEC Lucyna   1 0 0 1 2   4. PRZYBYŁO Grzegorz Tomasz 2 0 4 2 8   5. SKRUCH Wojciech   1 0 0 0 1   6. MROCZEK Józef   1 1 0 1 3   7. KĄDZIELAWA Sebastian 52 52 131 21 256   8. CZESZYK Jerzy   2 0 0 0 2   9. PIECZARKA Anna Maria   3 6 6 8 23   10. GŁADYSZ Piotr Janusz   0 2 3 2 7   11. KARWALA Danuta Beata 1 0 0 0 1   12. ŁABNO Radosław Władysław 0 0 0 0 0   13. GĄSIOREK Barbara Bernadetta 0 0 0 1 1   14. ZIĘBA Elżbieta Karolina 1 2 3 1 7   Razem   75 72 169 42 358   Lista nr 4 — KW Platforma Obywatelska RP           1. CIEPIELA Roman   6 3 2 4 15   2. ŁĄCZYŃSKI Bolesław   25 25 13 14 77   3. LATAŁA Krystyna Maria   0 0 0 0 0   4. KUTA Marcin Jacek   1 0 0 1 2   5. ZIĘBA Krzysztof Andrzej   0 0 0 0 0   6. SZOT Janusz Władysław 0 0 0 0 0   7. MUSIAŁ Jan Wiesław   1 0 0 0 1   8. PASTERNAK Halina Czesława 0 0 0 0 0   9. SOSKA Jerzy Tadeusz   0 0 0 0 0   10. FLAUMENHAFT Danuta Anna 0 0 2 0 2   11. MĄCZKA Zbigniew Bronisław 0 0 0 0 0   12. KRAMARCZYK Jolanta Agata 0 0 0 0 0   13. STANIENDA Jolanta Janina 0 0 0 0 0   14. WÓJCIK Jan   0 1 0 0 1   Razem   33 29 17 19 98   Lista nr 5 — KWW Ruch Narodowy             1. KASIŃSKI Szymon Witold 1 1 0 0 2   2. HOŁYST Kamil Bogdan   0 1 0 1 2   3. OLSZAŃSKI Kamil Łukasz 0 0 0 0 0   4. ZEGAR Karol Przemysław 1 0 0 0 1   5. WANTUCH Ewa   0 0 0 0 0   6. JAWORSKI Przemysław Michał 0 0 0 0 0   7. KAWA Maria Teresa   0 0 0 0 0   8. BUDZIK Rafał Stanisław   0 0 0 0 0   9. KAWA Katarzyna Janina   0 0 0 0 0   10. MAĆKO Sylwia   0 0 1 0 1   Razem   2 2 1 1 6   Lista nr 6 — KKW SLD Lewica Razem             1. BERNAT Franciszek Jan 4 0 0 0 4   2. PRZYBYŁO Maria   1 0 0 1 2   3. SZTORC Andrzej Stefan   1 0 0 0 1   4. ZIAJA Maria   0 0 0 0 0   5. KARAŚ Anna   0 0 0 1 1   6. GUŁA Janusz   0 1 0 0 1   7. MICZEK Dawid Paweł   0 0 0 0 0   8. TABOR Piotr   0 0 0 0 0   9. ODBIERZYCHLEB Anita   0 0 0 0 0   10. CICHY Marian Władysław 0 0 0 1 1   11. BIEŃ Magdalena Antonina 0 0 0 0 0   12. POGODA Edward   0 0 0 0 0   13. BĄK Jolanta Dorota   0 0 0 0 0   14. PIETROŃ Nina Maria   0 0 0 0 0   Razem   6 1 0 3 10   Lista nr 7 — KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke           1. DWORAK Krystian Dawid 3 4 2 0 9   2. BANASIK Kamil Konrad   0 2 0 0 2   3. BEDNARZ Zbigniew Adam 1 0 2 0 3   4. CZAPLA-ŻUREK Agata   0 0 2 0 2   5. JAKUBOWSKI Paweł Adam 0 0 0 0 0   6. ZABAWA Sabina Ewa   0 0 0 0 0   7. NIZIOŁEK Łukasz Józef   3 0 0 1 4   8. SZTERLEJA Barbara Maria 0 0 1 0 1   9. JANAS Leszek Edward   0 0 0 0 0   10. BARSZCZ Dominika   1 0 0 0 1   11. KARCZMARCZYK Mirosław Sławomir 0 0 0 0 0   12. BATKO Marcin   0 0 0 0 0   13. STYRKOWIEC Katarzyna Marzena 1 0 0 0 1   14. SKÓRKA Józef   0 0 0 0 0   Razem   9 6 7 1 23   Lista nr 10 — KW Twój Ruch             1. PLEBAŃCZYK Piotr   0 0 1 0 1   2. SERWIN Alicja Łucja   0 0 0 0 0   3. OLEKSY Piotr Rudolf   0 0 0 0 0   4. MAGIERA Marzena Andżelika 0 0 0 0 0   5. KLIMOWICZ Paweł Mateusz 0 0 0 0 0   6. MIDURA Ewa Beata   0 0 1 0 1   7. SZAFRANKIEWICZ Jan   0 0 0 0 0   Razem   0 0 2 0 2   Lista nr 11 — KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność           1. MIERZEWSKA Mariola Maria 0 0 0 0 0   2. CYGANKIEWICZ Mikołaj Andrzej 0 0 0 1 1   3. BEŁZOWSKA Ludmiła Lidia 1 0 0 0 1   4. KOKOSZ Andrzej Jan   0 0 0 0 0   5. GIEBUROWSKI Oskar Tomasz 0 0 0 0 0   6. KRÓL Agata Klaudia   0 0 0 0 0   7. DRAB Alicja   0 1 0 0 1   8. WILK Anna Maria   0 0 0 0 0   9. WIŚNIEWSKI Paweł   0 0 2 1 3   Razem   1 1 2 2 6         Razem na wszystkie komitety 1059                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe