Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
22 września
temperatura: 10°C
wiatr: 12,2 km/h
opady: 0,0 mm

Wyniki Wyborów Samorządowych w Gminie Gręboszów

Gmina Gręboszów

Wyszczególnienie

Liczba

  Mieszkańców

  3 352

  Wyborców

  2 879

  Kart wydanych

  1 504

 Liczba obwodów

  4

 Frekwencja

  52.24%

 

Wyniki Głosowania na Wójta

L.p.

Nazwisko i Imiona

Wiek

Wykształcenie

Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie

Liczba głosów oddanych na kandydata

% głosów

Wybrany

1

GIL Krzysztof Karol

25

Średnie

Hubenice,

904

61.08

Tak

2

ŚWIĘTEK Krystyna

40

Wyższe

Okręg,

576

38.92

Nie

 

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr

Adres

Typ obwodu

Liczba

Frekwencja

Głosów ważnych

% głosów ważnych

Uprawnionych

Kart wydanych

Głosów oddanych

1

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, 143 Gręboszów

stały

913

470

467

51.48%

461

98.72%

2

Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Borusowej, 106 Borusowa

stały

620

345

343

55.65%

336

97.96%

3

Budynek Remizy OSP w Żelichowie, 7 Żelichów

stały

663

343

343

51.73%

339

98.83%

4

Gabinet Rehabilitacji w Ujściu Jezuickim, 95 Ujście Jezuickie

stały

683

346

346

50.66%

344

99.42%

 

 

Wyniki Głosowania do Rady Gminy Gręboszów

Okręg nr 1

 

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

1

Rada Gminy Gręboszów

179

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

WYTRWAŁ Wiesław Andrzej

56

Okręg

 

65

65.00%

Tak

Razem

65

 

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

umer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych

oddanych na kandydata

% głosów ważnych

 

Mandat

10

WSZOŁEK Aneta Joanna

42

Bieniaszowice

 

35

 

35.00%

Nie

Razem

35

 

 

 

Okręg nr 2

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

2

Rada Gminy Gręboszów

280

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

DUDEK Zbigniew

67

Ujście Jezuickie

 

53

46.09%

Nie

Razem

53

 

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

CZUPRYNA Katarzyna Karolina

31

Ujście Jezuickie

 

62

53.91%

Tak

Razem

62

 

 

 

Okręg nr 3

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

3

Rada Gminy Gręboszów

223

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

KACZÓWKA Regina Danuta

49

Biskupice

 

55

43.65%

Nie

Razem

55

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

17

KOSOŃ Krzysztof Damian

35

Biskupice

 

71

56.35%

Tak

Razem

71

 

 

 

Okręg nr 4

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

4

Rada Gminy Gręboszów

152

1

1

1

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

WÓJTOWICZ Eugeniusz

61

Borusowa

   

Bez głosowania

Tak

Razem

0

 

 

 

Okręg nr 5

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

5

Rada Gminy Gręboszów

148

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

RUTA Andrzej Stanisław

62

Borusowa

 

44

46.81%

Nie

Razem

44

 

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

GAWEŁ Sylwester Ryszard

48

Borusowa

 

50

53.19%

Tak

Razem

50

 

 

 

Okręg nr 6

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

6

Rada Gminy Gręboszów

201

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

GAWEŁ Jan Kazimierz

59

Hubenice

 

74

77.08%

Tak

Razem

74

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

17

RACHMACIEJ - NOGA Wojciech Henryk

29

Hubenice

 

22

22.92%

Nie

Razem

22

 

 

 

Okręg nr 7

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

7

Rada Gminy Gręboszów

118

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

KARAŚ Józef

61

Kozłów

 

31

44.29%

Nie

Razem

31

 

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

MISIASZEK Stanisław Michał

58

Kozłów

 

39

55.71%

Tak

Razem

39

 

 

 

Okręg nr 8

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

8

Rada Gminy Gręboszów

232

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

BOBOWIEC Jerzy Dariusz

46

Żelichów

 

53

48.18%

Nie

Razem

53

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

17

POLANOWSKI Piotr Paweł

40

Żelichów

 

57

51.82%

Tak

Razem

57

 

 

 

Okręg nr 9

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

9

Rada Gminy Gręboszów

222

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

MOSIO Marek Paweł

24

Zapasternicze

 

88

72.13%

Tak

Razem

88

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

17

DĄBROŚ Władysław Józef

62

Zapasternicze

 

34

27.87%

Nie

Razem

34

 

 

 

Okręg nr 10

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

10

Rada Gminy Gręboszów

209

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

SERUŚ Franciszek

69

Wola Żelichowska

 

40

38.46%

Nie

Razem

40

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

17

DYMON Krzysztof Tomasz

40

Wola Żelichowska

 

64

61.54%

Tak

Razem

64

 

 

 

Okręg nr 11

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

11

Rada Gminy Gręboszów

200

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

KOZIARA Tomasz Rafał

35

Gręboszów

 

49

50.00%

Tak

Razem

49

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

17

RUMAS Teresa Bronisława

50

Gręboszów

 

49

50.00%

Nie

Razem

49

 

 

 

Okręg nr 12

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

12

Rada Gminy Gręboszów

137

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

ADAMCZYK Tadeusz Stanisław

43

Gręboszów

 

32

43.24%

Nie

Razem

32

 

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

DĄBROŚ Edyta Agnieszka

32

Karsy

 

42

56.76%

Tak

Razem

42

 

 

 

Okręg nr 13

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

13

Rada Gminy Gręboszów

149

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

DUBIEL Stanisław

66

Lubiczko

 

40

52.63%

Tak

Razem

40

 

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

KOWAL Kazimierz Józef

54

Lubiczko

 

36

47.37%

Nie

Razem

36

 

 

 

Okręg nr 14

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

14

Rada Gminy Gręboszów

248

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

2

ROMAŃSKI Waldemar Wojciech

38

Wola Gręboszowska

 

28

25.93%

Nie

Razem

28

 

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

KOZIARA Stanisław Józef

54

Wola Gręboszowska

 

80

74.07%

Tak

Razem

80

 

 

 

Okręg nr 15

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

15

Rada Gminy Gręboszów

178

1

2

2

 

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

10

MORYL Roman Florian

36

Karsy

 

31

32.29%

Nie

Razem

31

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

Poparcie

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata

% głosów ważnych

Mandat

17

DYMON Franciszek Józef

68

Karsy

 

65

67.71%

Tak

Razem

65

 

 

 

Wyniki głosowania do Rady Powiatu

Wyniki głosowania do Sejmiku Województwa

 

 

 

Źródło: PKW

Opracowanie: Marcin Janowiec 25.10.2018 r.

Gmina Gręboszów Wyszczególnienie Liczba   Mieszkańców   3 352   Wyborców   2 879   Kart wydanych   1 504  Liczba obwodów   4  Frekwencja   52.24%   Wyniki Głosowania na Wójta L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany 1 GIL Krzysztof Karol 25 Średnie Hubenice, 904 61.08 Tak 2 ŚWIĘTEK Krystyna 40 Wyższe Okręg, 576 38.92 Nie   Zbiorcze informacje o obwodach Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych 1 Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, 143 Gręboszów stały 913 470 467 51.48% 461 98.72% 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Borusowej, 106 Borusowa stały 620 345 343 55.65% 336 97.96% 3 Budynek Remizy OSP w Żelichowie, 7 Żelichów stały 663 343 343 51.73% 339 98.83% 4 Gabinet Rehabilitacji w Ujściu Jezuickim, 95 Ujście Jezuickie stały 683 346 346 50.66% 344 99.42%     Wyniki Głosowania do Rady Gminy Gręboszów Okręg nr 1   Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 1 Rada Gminy Gręboszów 179 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 WYTRWAŁ Wiesław Andrzej 56 Okręg   65 65.00% Tak Razem 65     Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ umer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych   Mandat 10 WSZOŁEK Aneta Joanna 42 Bieniaszowice   35   35.00% Nie Razem 35       Okręg nr 2 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 2 Rada Gminy Gręboszów 280 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 DUDEK Zbigniew 67 Ujście Jezuickie   53 46.09% Nie Razem 53     Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 CZUPRYNA Katarzyna Karolina 31 Ujście Jezuickie   62 53.91% Tak Razem 62       Okręg nr 3 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 3 Rada Gminy Gręboszów 223 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 KACZÓWKA Regina Danuta 49 Biskupice   55 43.65% Nie Razem 55     Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 17 KOSOŃ Krzysztof Damian 35 Biskupice   71 56.35% Tak Razem 71       Okręg nr 4 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 4 Rada Gminy Gręboszów 152 1 1 1   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 WÓJTOWICZ Eugeniusz 61 Borusowa     Bez głosowania Tak Razem 0       Okręg nr 5 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 5 Rada Gminy Gręboszów 148 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 RUTA Andrzej Stanisław 62 Borusowa   44 46.81% Nie Razem 44     Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 GAWEŁ Sylwester Ryszard 48 Borusowa   50 53.19% Tak Razem 50       Okręg nr 6 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 6 Rada Gminy Gręboszów 201 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 GAWEŁ Jan Kazimierz 59 Hubenice   74 77.08% Tak Razem 74     Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 17 RACHMACIEJ - NOGA Wojciech Henryk 29 Hubenice   22 22.92% Nie Razem 22       Okręg nr 7 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 7 Rada Gminy Gręboszów 118 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 KARAŚ Józef 61 Kozłów   31 44.29% Nie Razem 31     Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 MISIASZEK Stanisław Michał 58 Kozłów   39 55.71% Tak Razem 39       Okręg nr 8 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 8 Rada Gminy Gręboszów 232 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 BOBOWIEC Jerzy Dariusz 46 Żelichów   53 48.18% Nie Razem 53     Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 17 POLANOWSKI Piotr Paweł 40 Żelichów   57 51.82% Tak Razem 57       Okręg nr 9 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 9 Rada Gminy Gręboszów 222 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 MOSIO Marek Paweł 24 Zapasternicze   88 72.13% Tak Razem 88     Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 17 DĄBROŚ Władysław Józef 62 Zapasternicze   34 27.87% Nie Razem 34       Okręg nr 10 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 10 Rada Gminy Gręboszów 209 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 SERUŚ Franciszek 69 Wola Żelichowska   40 38.46% Nie Razem 40     Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 17 DYMON Krzysztof Tomasz 40 Wola Żelichowska   64 61.54% Tak Razem 64       Okręg nr 11 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 11 Rada Gminy Gręboszów 200 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 KOZIARA Tomasz Rafał 35 Gręboszów   49 50.00% Tak Razem 49     Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 17 RUMAS Teresa Bronisława 50 Gręboszów   49 50.00% Nie Razem 49       Okręg nr 12 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 12 Rada Gminy Gręboszów 137 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 ADAMCZYK Tadeusz Stanisław 43 Gręboszów   32 43.24% Nie Razem 32     Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 DĄBROŚ Edyta Agnieszka 32 Karsy   42 56.76% Tak Razem 42       Okręg nr 13 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 13 Rada Gminy Gręboszów 149 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 DUBIEL Stanisław 66 Lubiczko   40 52.63% Tak Razem 40     Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 KOWAL Kazimierz Józef 54 Lubiczko   36 47.37% Nie Razem 36       Okręg nr 14 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 14 Rada Gminy Gręboszów 248 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 2 ROMAŃSKI Waldemar Wojciech 38 Wola Gręboszowska   28 25.93% Nie Razem 28     Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 KOZIARA Stanisław Józef 54 Wola Gręboszowska   80 74.07% Tak Razem 80       Okręg nr 15 Okręg Nazwa rady Liczba Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list 15 Rada Gminy Gręboszów 178 1 2 2   Listy kandydatów Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 10 MORYL Roman Florian 36 Karsy   31 32.29% Nie Razem 31     Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat 17 DYMON Franciszek Józef 68 Karsy   65 67.71% Tak Razem 65       Wyniki głosowania do Rady Powiatu Wyniki głosowania do Sejmiku Województwa       Źródło: PKW Opracowanie: Marcin Janowiec 25.10.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe