Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
niedziela
5 grudnia
temperatura: 3°C
wiatr: 5,9 km/h
opady: 0,0 mm

Wystawa malarstwa i rzeźby Krzysztofa Kawy

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę malarstwa i rzeźby Krzysztofa Kawy, która czynna jest od 7 do 31 października br. Prezentowane są na niej prace autorskie oraz kopie innych twórców wykonane przez artystę.

Wystawę można oglądać:
- w poniedziałek w godz. 11.00 - 19.00,
- we wtorek w godz. 8.00 - 16.00,
- w czwartek w godz. 8.00 - 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

O firmie ART-MAL Krzysztofa Kawy

Firma Art-Mal jest jednoosobowym przedsięwzięciem Krzysztofa "Kawana" Kawy.

Artysta tworzy od ponad 30 lat. Mimo stoickiego podejścia do życia, a właściwie wręcz "mimo woli" ma na koncie liczne wystawy.
Nawet jego najwcześniejsze projekty zachowane są w doskonałym stanie, ponieważ w przeciwieństwie do większości dostępnego na rynku rękodzieła, prace „Kawana” zawsze wykonywane są z prawdziwych, solidnych, a co za tym idzie trwałych materiałów.
Prawdziwej sztuki nie da się "produkować"- dlatego proces twórczy jest czaso i pracochłonny, a efekty zachwycają kolejne pokolenia. Każdy projekt wychodzący z pod reki Krzysztofa Kawy jest wykonywany ręcznie -od naciągnięcia płótna, czy wycięcia bloku drewna, aż po sygnaturę. Dzięki temu artysta ma pełną kontrole nad jakością, a także nawiązuje osobistą relacje ze swoim dziełem.
Każda praca Krzysztofa ma w sobie ułamek jego duszy. I ta dusza właśnie nadaje charakter nawet prostym formom.

Informacje pochodzą ze strony Krzysztofa Kawy: www.artmalkawa.pl

Opracowanie: W. Lizak

Wprowadzenie: M. Janowiec 08.10.2013 r.

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę malarstwa i rzeźby Krzysztofa Kawy, która czynna jest od 7 do 31 października br. Prezentowane są na niej prace autorskie oraz kopie innych twórców wykonane przez artystę. Wystawę można oglądać: - w poniedziałek w godz. 11.00 - 19.00, - we wtorek w godz. 8.00 - 16.00, - w czwartek w godz. 8.00 - 16.00. Serdecznie zapraszamy!   O firmie ART-MAL Krzysztofa Kawy Firma Art-Mal jest jednoosobowym przedsięwzięciem Krzysztofa "Kawana" Kawy. Artysta tworzy od ponad 30 lat. Mimo stoickiego podejścia do życia, a właściwie wręcz "mimo woli" ma na koncie liczne wystawy. Nawet jego najwcześniejsze projekty zachowane są w doskonałym stanie, ponieważ w przeciwieństwie do większości dostępnego na rynku rękodzieła, prace „Kawana” zawsze wykonywane są z prawdziwych, solidnych, a co za tym idzie trwałych materiałów. Prawdziwej sztuki nie da się "produkować"- dlatego proces twórczy jest czaso i pracochłonny, a efekty zachwycają kolejne pokolenia. Każdy projekt wychodzący z pod reki Krzysztofa Kawy jest wykonywany ręcznie -od naciągnięcia płótna, czy wycięcia bloku drewna, aż po sygnaturę. Dzięki temu artysta ma pełną kontrole nad jakością, a także nawiązuje osobistą relacje ze swoim dziełem. Każda praca Krzysztofa ma w sobie ułamek jego duszy. I ta dusza właśnie nadaje charakter nawet prostym formom. Informacje pochodzą ze strony Krzysztofa Kawy: www.artmalkawa.pl Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: W. Lizak Wprowadzenie: M. Janowiec 08.10.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe