Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
27 września
temperatura: 13°C
wiatr: 13,3 km/h
opady: 0,2 mm

Wystawa prac malarskich Ewy Łazowskiej

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę prac malarskich Ewy Łazowskiej z Dąbrowy Tarnowskiej, która czynna jest w dniach 13.04 – 20.05.2018 r. Wystawę można oglądać codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy GCKiCz.

Ewa Łazowska jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku tkactwo artystyczne. Zajmuje się malarstwem olejnym, wykonuje obrazy z kawałków materiałów, gobeliny tkane z wełny i innych rodzajów przędz, jak też biżuterię. Wykonuje również pisanki tradycyjną metodą woskową, za które była wielokrotnie nagradzana w Regionalnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową. Działa w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego przy Dąbrowskim Domu Kultury.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/04kwiecien/Wystawa prac malarskich Ewy Lazowskiej/w2.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.04.2018 r.

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę prac malarskich Ewy Łazowskiej z Dąbrowy Tarnowskiej, która czynna jest w dniach 13.04 – 20.05.2018 r. Wystawę można oglądać codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy GCKiCz. Ewa Łazowska jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku tkactwo artystyczne. Zajmuje się malarstwem olejnym, wykonuje obrazy z kawałków materiałów, gobeliny tkane z wełny i innych rodzajów przędz, jak też biżuterię. Wykonuje również pisanki tradycyjną metodą woskową, za które była wielokrotnie nagradzana w Regionalnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową. Działa w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego przy Dąbrowskim Domu Kultury.                 Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 17.04.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe