Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 1,0 km/h
opady: 0,0 mm

Wakacje z piłką nożną 2015

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza uczniów szkół podstawowych na Turniej piłki nożnej „Wakacje z piłką nożną”. Zawody odbędą się 16 lipca od godziny 16-ej na obiekcie Orlik w Gręboszowie. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych jak i ci niezrzeszeni. Turniej jest adresowany do chłopców i dziewczyn urodzonych w 2002 roku i młodszych. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów u Pana Grzegorza Kiliana tel. 14 6416002 wew. 14. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 lipca 2015 r.

„Wakacje z piłką nożną” to inicjatywa Województwa Małopolskiego realizowana przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie, skierowana do młodzieży Małopolski spędzającej wakacje w miejscu zamieszkania.

Celem przedsięwzięcia jest zorganizowanie atrakcyjnej formuły spędzanie wolnego czasu na sportowo. „Wakacje z piłką nożną” promują zdrowy, aktywny tryb życia. Upowszechnianie kultury fizycznej idzie w parze z działaniami edukacyjno – profilaktycznymi zapobiegania spożywania alkoholu oraz używania narkotyków i palenia tytoniu przez dzieci i młodzież.

Cel imprezy to popularyzacja aktywnej formy wypoczynku, upowszechnianie sportowego trybu spędzania wolnego czasu, popularyzację piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży na terenie województwa małopolskiego, kształtowanie prozdrowotnych postaw, aktywizacja lokalnych środowisk sportowych, nabywanie umiejętności sportowej rywalizacji, respektu dla przeciwnika, panowania nad emocjami, wskazywanie właściwych postaw, wdrażanie zasad Fair Play, rywalizacja na boisku, wyłonienie najlepszej drużyny turnieju i najważniejsze to przegląd i wstępna selekcja uzdolnionych piłkarsko chłopców.

 

 

 

Zwycięzcy etapu gminnego zagrają w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 24 lipca 2015 r. o godzinie 9.00 w Gręboszowie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

files/pliki/aktualnosci/2015/07lipiec/Wakacje z pilka nozna/Wakacje z pilka.JPG

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.07.2015 r.

 

Wójt Gminy Gręboszów zaprasza uczniów szkół podstawowych na Turniej piłki nożnej „Wakacje z piłką nożną”. Zawody odbędą się 16 lipca od godziny 16-ej na obiekcie Orlik w Gręboszowie. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych jak i ci niezrzeszeni. Turniej jest adresowany do chłopców i dziewczyn urodzonych w 2002 roku i młodszych. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów u Pana Grzegorza Kiliana tel. 14 6416002 wew. 14. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 lipca 2015 r. „Wakacje z piłką nożną” to inicjatywa Województwa Małopolskiego realizowana przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie, skierowana do młodzieży Małopolski spędzającej wakacje w miejscu zamieszkania. Celem przedsięwzięcia jest zorganizowanie atrakcyjnej formuły spędzanie wolnego czasu na sportowo. „Wakacje z piłką nożną” promują zdrowy, aktywny tryb życia. Upowszechnianie kultury fizycznej idzie w parze z działaniami edukacyjno – profilaktycznymi zapobiegania spożywania alkoholu oraz używania narkotyków i palenia tytoniu przez dzieci i młodzież. Cel imprezy to popularyzacja aktywnej formy wypoczynku, upowszechnianie sportowego trybu spędzania wolnego czasu, popularyzację piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży na terenie województwa małopolskiego, kształtowanie prozdrowotnych postaw, aktywizacja lokalnych środowisk sportowych, nabywanie umiejętności sportowej rywalizacji, respektu dla przeciwnika, panowania nad emocjami, wskazywanie właściwych postaw, wdrażanie zasad Fair Play, rywalizacja na boisku, wyłonienie najlepszej drużyny turnieju i najważniejsze to przegląd i wstępna selekcja uzdolnionych piłkarsko chłopców.       Zwycięzcy etapu gminnego zagrają w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 24 lipca 2015 r. o godzinie 9.00 w Gręboszowie.   Serdecznie zapraszamy!       Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.07.2015 r.  
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe