Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
24 lipca
temperatura: 18°C
wiatr: 23,5 km/h
opady: 0,4 mm

Zajęcia na Orliku w ramach programu „Aktywna Szkoła – Aktywny Orlik”

Informujemy, że Gmina Gręboszów przystąpiła do realizacji programu pn. „Aktywna Szkoła – Aktywny Orlik”. Jest to program stworzony z myślą o realizacji strategicznego celu w obszarze kultury fizycznej – Aktywne i zdrowe społeczeństwo. Program ten to kompleksowe wsparcie aktywności fizycznej skierowane w szczególności do dzieci i młodzieży, ale także do osób dorosłych. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach tego programu, na obiekcie Orlik w Gręboszowie, będą odbywać się zajęcia sportowe prowadzone przez Pana Leszka Niemczaka, posiadającego odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Organizatora zajęć – Leszka Niemczaka.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Organizatora  zajęć.

Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Organizatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Godziny otwarcia obiektu: od 8.00 do 20.00.

Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.

 

Aktywna Szkoła

 

 

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.06.2024 r.

Informujemy, że Gmina Gręboszów przystąpiła do realizacji programu pn. „Aktywna Szkoła – Aktywny Orlik”. Jest to program stworzony z myślą o realizacji strategicznego celu w obszarze kultury fizycznej – Aktywne i zdrowe społeczeństwo. Program ten to kompleksowe wsparcie aktywności fizycznej skierowane w szczególności do dzieci i młodzieży, ale także do osób dorosłych. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach tego programu, na obiekcie Orlik w Gręboszowie, będą odbywać się zajęcia sportowe prowadzone przez Pana Leszka Niemczaka, posiadającego odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Organizatora zajęć – Leszka Niemczaka. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Organizatora  zajęć. Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Organizatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Godziny otwarcia obiektu: od 8.00 do 20.00. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.             Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.06.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe