Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
27 września
temperatura: 14°C
wiatr: 8,0 km/h
opady: 0,0 mm

Zapisy na Rajd rowerowy na Westerplatte

Ruszają zapisy na Rajd rowerowy z Gręboszowa na Westerplatte. 5 dniowa trasa - upamiętniająca 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej - z Gręboszowa, miejsca urodzenia i wychowywania się mjr Henryka Sucharskiego (dowódcy obrony Westerplatte) na Westerplatte na 1 września 2019 roku na godzinę 4:40 czyli godzinę wybuchu II wojny światowej. Chcemy tym samym kultywować pamięć i wiedzę o tym bohaterze wśród uczestników rajdu oraz osób, które będziemy spotykać na trasie. Przejazd ma charakter patriotyczny.

Dzienny dystans przejazdu między 140 a 100 km. Przejazd nie ma charakteru wyścigu i będzie się odbywał w maksymalnie 15 osobowych grupach. Organizator zapewnia noclegi, ubezpieczenie uczestników, samochód bezpieczeństwa oraz organizuje transport rowerów z powrotem a także pomoc w kwestii powrotu. Organizatorem Rajdu są Trasy Rowerowe - Marek Mosio. Zainteresowani mogą się zgłaszać się do końca lipca, dzwoniąc pod nr: 726 585 310 lub pisząc na facebooku: facebook.com/trasypowisle

 

Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona!

 

files/pliki/aktualnosci/2019/07lipiec/Zapisy na Rajd rowerowy/logo rajdu..jpg

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/07lipiec/Zapisy na Rajd rowerowy/baner zapisy.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.07.2019 r.

Ruszają zapisy na Rajd rowerowy z Gręboszowa na Westerplatte. 5 dniowa trasa - upamiętniająca 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej - z Gręboszowa, miejsca urodzenia i wychowywania się mjr Henryka Sucharskiego (dowódcy obrony Westerplatte) na Westerplatte na 1 września 2019 roku na godzinę 4:40 czyli godzinę wybuchu II wojny światowej. Chcemy tym samym kultywować pamięć i wiedzę o tym bohaterze wśród uczestników rajdu oraz osób, które będziemy spotykać na trasie. Przejazd ma charakter patriotyczny. Dzienny dystans przejazdu między 140 a 100 km. Przejazd nie ma charakteru wyścigu i będzie się odbywał w maksymalnie 15 osobowych grupach. Organizator zapewnia noclegi, ubezpieczenie uczestników, samochód bezpieczeństwa oraz organizuje transport rowerów z powrotem a także pomoc w kwestii powrotu. Organizatorem Rajdu są Trasy Rowerowe - Marek Mosio. Zainteresowani mogą się zgłaszać się do końca lipca, dzwoniąc pod nr: 726 585 310 lub pisząc na facebooku: facebook.com/trasypowisle   Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona!                   Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.07.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe