Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
2 kwietnia
temperatura: 8°C
wiatr: 11,1 km/h
opady: 0,0 mm

ZAPRASZAMY NA RODZINNY RAJD ROWEROWY!

Znakomita atmosfera i aktywność na świeżym powietrzu – tak zapowiada się Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w Szczucinie w niedzielę 17 czerwca. Na zawodników czekają ciekawie przygotowane trasy oraz darmowy posiłek.

Wystarczy sprawny rower i dobre chęci, by czerwcową niedzielę spędzić na świeżym powietrzu, ciesząc się uroczymi krajobrazami Szczucina i okolic. Organizatorzy Rajdu zaplanowali aż trzy urozmaicone trasy. Różnią się między sobą dystansami, przez co swoich sił na rowerze mogą spróbować także ci, którzy nie jeżdżą regularnie. Trasa mini to 10 km, midi to 24 km, a maxi – 40 km. Wszystkie one zaczynają i kończą się na Placu Parafialnym.

Także na Placu od godziny 10.00 będą przyjmowane zapisy. Start w Rajdzie jest bezpłatny. Każdy rowerzysta otrzymuje numer startowy, mapkę Rajdu oraz bloczek na ciepły posiłek, wydawany po przejechaniu dystansu. Start zaplanowano na 12.00.

Pamiętano również o najmłodszych mieszkańcach: od 14.00 rozpoczną się zapisy dzieci. Ścigać się będą one na krótkim i bezpiecznym dystansie. Start dziecięcych zawodów o 15.00. Każdy z młodych rowerzystów otrzyma pamiątkowy dyplom.

Przez całe niedzielne popołudnie, aż do 16.30, na Placu wydawane będą ciepłe posiłki, zostaną zorganizowane konkursy i występy. Zachęcamy do spędzenia tego dnia na rowerze!

Więcej szczegółów i regulamin Rajdu znajduje się na stronie www.rodzinnerajdyrowerowe2018.pl.

Projekt Rodzinne Rajdy Rowerowe jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/06czerwiec/ZAPRASZAMY NA RODZINNY RAJD ROWEROWY!/PLAKAT_Szczucin.jpg

 

 

files/pliki/aktualnosci/2018/06czerwiec/ZAPRASZAMY NA RODZINNY RAJD ROWEROWY!/Mapa_Szczucin_04062018.png

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.06.2018 r.

Znakomita atmosfera i aktywność na świeżym powietrzu – tak zapowiada się Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w Szczucinie w niedzielę 17 czerwca. Na zawodników czekają ciekawie przygotowane trasy oraz darmowy posiłek. Wystarczy sprawny rower i dobre chęci, by czerwcową niedzielę spędzić na świeżym powietrzu, ciesząc się uroczymi krajobrazami Szczucina i okolic. Organizatorzy Rajdu zaplanowali aż trzy urozmaicone trasy. Różnią się między sobą dystansami, przez co swoich sił na rowerze mogą spróbować także ci, którzy nie jeżdżą regularnie. Trasa mini to 10 km, midi to 24 km, a maxi – 40 km. Wszystkie one zaczynają i kończą się na Placu Parafialnym. Także na Placu od godziny 10.00 będą przyjmowane zapisy. Start w Rajdzie jest bezpłatny. Każdy rowerzysta otrzymuje numer startowy, mapkę Rajdu oraz bloczek na ciepły posiłek, wydawany po przejechaniu dystansu. Start zaplanowano na 12.00. Pamiętano również o najmłodszych mieszkańcach: od 14.00 rozpoczną się zapisy dzieci. Ścigać się będą one na krótkim i bezpiecznym dystansie. Start dziecięcych zawodów o 15.00. Każdy z młodych rowerzystów otrzyma pamiątkowy dyplom. Przez całe niedzielne popołudnie, aż do 16.30, na Placu wydawane będą ciepłe posiłki, zostaną zorganizowane konkursy i występy. Zachęcamy do spędzenia tego dnia na rowerze! Więcej szczegółów i regulamin Rajdu znajduje się na stronie www.rodzinnerajdyrowerowe2018.pl. Projekt Rodzinne Rajdy Rowerowe jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.                       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.06.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe