Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
poniedziałek
26 września
temperatura: 11°C
wiatr: 5,8 km/h
opady: 0,0 mm

Zaproszenie do udziału w konkursie ekologicznym

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym. pn. „Nie bądź dzik – chroń przyrodę” realizowanym przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach Programu Priorytetowego – edukacja ekologiczna.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i będzie polegał na stworzeniu prezentacji multimedialnej na temat sposobów ochrony dzikich zwierząt w powiecie dąbrowskim ze szczególnym uwzględnieniem roli lokalnych kół łowieckich w tym procesie.

W konkursie zostaną nagrodzone prace trzech najlepszych klas/grup. Zwycięskie klasy zostaną zaproszone na wystawę pokonkursową oraz  warsztaty ekologiczne. Podczas warsztatów zostaną omówione min. działania myśliwych i leśników na rzecz ochrony przyrody. Uczestnicy konkursu wezmą również udział w montażu paśników dla zwierząt.

Dla zwycięskich klas przewidziane są zestawy nagród ekologicznych.

Poprzez udział w konkursie, chcemy zachęcić jak najszersze grono uczniów do zaznajomienia się z tematem ochrony dzikich zwierząt. Chcemy także rozbudzić i pogłębić zamiłowanie oraz szacunek dla przyrody oraz rozwijać wyobraźnię i twórcze myślenie uczestników konkursu.

 

 

 

Do pobrania:

files/pliki/aktualnosci/2016/05maj/Zaproszenie do udzialu w konkursie ekologicznym/zdj1.PNG

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.05.2016 r.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym. pn. „Nie bądź dzik – chroń przyrodę” realizowanym przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach Programu Priorytetowego – edukacja ekologiczna. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i będzie polegał na stworzeniu prezentacji multimedialnej na temat sposobów ochrony dzikich zwierząt w powiecie dąbrowskim ze szczególnym uwzględnieniem roli lokalnych kół łowieckich w tym procesie. W konkursie zostaną nagrodzone prace trzech najlepszych klas/grup. Zwycięskie klasy zostaną zaproszone na wystawę pokonkursową oraz  warsztaty ekologiczne. Podczas warsztatów zostaną omówione min. działania myśliwych i leśników na rzecz ochrony przyrody. Uczestnicy konkursu wezmą również udział w montażu paśników dla zwierząt. Dla zwycięskich klas przewidziane są zestawy nagród ekologicznych. Poprzez udział w konkursie, chcemy zachęcić jak najszersze grono uczniów do zaznajomienia się z tematem ochrony dzikich zwierząt. Chcemy także rozbudzić i pogłębić zamiłowanie oraz szacunek dla przyrody oraz rozwijać wyobraźnię i twórcze myślenie uczestników konkursu.       Do pobrania: Pliki do pobrania Pobierz plik KARTA ZGLOSZENIA.doc Pobierz plik Regulamin konkursu.pdf Pobierz plik ZGODA PRZEDSTAWICIELA USTAWOWEGO.doc                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.05.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe