Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

Zaproszenie na koncert ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, serdecznie zaprasza do udziału w  koncercie pieśni patriotycznych, organizowanego w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w sobotę 23 marca 2024 roku o godz. 19:00 w Dąbrowskim Domu Kultury.

Podczas koncert wystąpi zespół wokalno-aktorski „Sonanto” , który powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzy go kilkunastu wokalistów, śpiewających aktorów oraz instrumentalistów. Członkami zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZSPM im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej – wśród nich aktorzy teatrów muzycznych a także profesjonalni instrumentaliści.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Etos Patriotyczny Powiatu Dąbrowskiego” realizowanego przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej muzycznej opowieści i wspólnego uczczenia pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

Wstęp wolny.

 

ŻOŁNIERZEWYKLECI

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.03.2024 r.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, serdecznie zaprasza do udziału w  koncercie pieśni patriotycznych, organizowanego w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w sobotę 23 marca 2024 roku o godz. 19:00 w Dąbrowskim Domu Kultury. Podczas koncert wystąpi zespół wokalno-aktorski „Sonanto” , który powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzy go kilkunastu wokalistów, śpiewających aktorów oraz instrumentalistów. Członkami zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZSPM im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej – wśród nich aktorzy teatrów muzycznych a także profesjonalni instrumentaliści. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Etos Patriotyczny Powiatu Dąbrowskiego” realizowanego przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej muzycznej opowieści i wspólnego uczczenia pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Wstęp wolny.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.03.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe