Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
23 września
temperatura: 15°C
wiatr: 10,3 km/h
opady: 0,0 mm

Zaproszenie na „Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami”

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, zapraszamy do rozpowszechnienia akcji „Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami”. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie uczniom, studentom i pracownikom odbycia szkoleń wojskowych w 11 Małopolskiej Brygadzie Obronie Terytorialnej (11MBOT). Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie roku szkolnego czy akademickiego jest to trudne, więc wakacje stają się alternatywą dla osób, które marzą o byciu Żołnierzem RP. Podobny projekt 11MBOT cieszył się dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych ferii. Szesnastodniowe szkolenie podstawowe, które ochotnicy odbędą podczas wakacji, zwieńczy uroczysta przysięga wojskowa i tym samym zostaną Żołnierzami Wojska Polskiego.

Na szkolenia zapraszamy studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów, pracowników oraz wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w mundurze.

Terminy do wyboru:

  • Szkolenie podstawowe:

Termin: 24 czerwca - 9 lipca (16-dniowe szkolenie dla osób nie posiadających przysięgi),

LUB

  • Szkolenie wyrównawcze:

Termin: 24 czerwca - 1 lipca (8-dniowe szkolenie dla osób które w przeszłości złożyły przysięgę wojskową).

Uroczysta przysięga wojskowa odbędzie się 9 lipca 2023 w Zakopanem.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zachęcamy do skorzystania z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu (dane kontaktowe na stronie https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/ ). Istnieje także możliwość złożenia wniosku w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

 

 

 

Plakat Wakacje z 11 MBOT 2023

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.06.2023 r.

Szanowni Państwo! W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, zapraszamy do rozpowszechnienia akcji „Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami”. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie uczniom, studentom i pracownikom odbycia szkoleń wojskowych w 11 Małopolskiej Brygadzie Obronie Terytorialnej (11MBOT). Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie roku szkolnego czy akademickiego jest to trudne, więc wakacje stają się alternatywą dla osób, które marzą o byciu Żołnierzem RP. Podobny projekt 11MBOT cieszył się dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych ferii. Szesnastodniowe szkolenie podstawowe, które ochotnicy odbędą podczas wakacji, zwieńczy uroczysta przysięga wojskowa i tym samym zostaną Żołnierzami Wojska Polskiego. Na szkolenia zapraszamy studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów, pracowników oraz wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w mundurze. Terminy do wyboru: Szkolenie podstawowe: Termin: 24 czerwca - 9 lipca (16-dniowe szkolenie dla osób nie posiadających przysięgi), LUB Szkolenie wyrównawcze: Termin: 24 czerwca - 1 lipca (8-dniowe szkolenie dla osób które w przeszłości złożyły przysięgę wojskową). Uroczysta przysięga wojskowa odbędzie się 9 lipca 2023 w Zakopanem. Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zachęcamy do skorzystania z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu (dane kontaktowe na stronie https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/ ). Istnieje także możliwość złożenia wniosku w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.06.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe