Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

Zasłużona emerytura Zofii Bigos

W dniu 27 lipca br. po 40. latach pracy zawodowej, z czego 15 lat przepracowała w Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Gręboszowie, a ostatnie 25 lat w Urzędzie Gminy w Gręboszowie, na zasłużoną emeryturę przeszła nasza, powszechnie lubiana i szanowana koleżanka Zofia Bigos. Pracując w księgowości podatkowej niezwykle rzetelnie i sumiennie wykonywała swoje obowiązki służbowe. Była osobą życzliwą i kompetentną, za co w uznaniu Jej postawy zawodowej, w listopadzie 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Ją Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Znała wszystkich podatników i zapewne była też powszechnie znaną osobą.

Mając przed oczami Twój serdeczny uśmiech, życzymy Ci Zofio zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz radości w kolejnych latach życia, tym razem już prywatnego, bowiem w ten lipcowy poniedziałek złożyłaś swój ostatni podpis na naszej pracowniczej liście obecności.

 

 

Krzysztof Gil – Wójt Gminy wraz ze współpracownikami

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.08.2020 r.

W dniu 27 lipca br. po 40. latach pracy zawodowej, z czego 15 lat przepracowała w Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Gręboszowie, a ostatnie 25 lat w Urzędzie Gminy w Gręboszowie, na zasłużoną emeryturę przeszła nasza, powszechnie lubiana i szanowana koleżanka Zofia Bigos. Pracując w księgowości podatkowej niezwykle rzetelnie i sumiennie wykonywała swoje obowiązki służbowe. Była osobą życzliwą i kompetentną, za co w uznaniu Jej postawy zawodowej, w listopadzie 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Ją Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Znała wszystkich podatników i zapewne była też powszechnie znaną osobą. Mając przed oczami Twój serdeczny uśmiech, życzymy Ci Zofio zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz radości w kolejnych latach życia, tym razem już prywatnego, bowiem w ten lipcowy poniedziałek złożyłaś swój ostatni podpis na naszej pracowniczej liście obecności.     Krzysztof Gil – Wójt Gminy wraz ze współpracownikami Zdjęcia z wydarzenia             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.08.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe