Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
24 lipca
temperatura: 18°C
wiatr: 23,5 km/h
opady: 1,2 mm

Zbiórka społeczna na respirator dla mieszkańców regionu Tarnowskiego

Opis zrzutki

Zrzutka prowadzona jest w porozumieniu ze Szpitalem w Dąbrowie Tarnowskiej przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA przy współpracy z Tarnowska Organizacja Turystyczna i dotyczy zakupu respiratora właśnie dla tego szpitala. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej pełni funkcję szpitala zakaźnego i jest najbliższą tego typu placówką dla mieszkańców Subregionu Tarnowskiego (Miasto Tarnów i Powiaty Brzeski, Dąbrowski oraz Tarnowski).

Jak wszyscy wiemy w walce z koronawirusem / COVID-19 kluczową rolę odgrywają respiratory dlatego ten sprzęt jest potrzebny. Szpital zorientował się już w możliwościach zakupowych i wskazał, że ze względu na parametry oraz czas dostawy właściwym będzie Respirator wysokiej klasy Puritan Bennett 980 którego koszt wynosi 79 974,00 zł brutto.

Mieszkańców naszego Subregionu jest ok 400 000 jeżeli raptem 2% wesprze naszą akcję kwotą 10,00 zł uda nam się zebrać środki potrzebne na zakup tego sprzętu.

Na pewno nie jednemu z nas w trakcie walki z koronawirusem uratuje życie !!! oraz będzie służył długie lata i pomagał wszystkim pacjentom leczonym w Szpitalu Zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Jeżeli uda nam się zebrać środki ponad kwotę potrzebną na zakup respiratora wykorzystamy je na zakup sprzętu do walki z COVID-19 i odzieży ochronnej dla pielęgniarek z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Św Łukasza w Tarnowie.

 

 

Poniżej link do organizowanej zrzutki

https://zrzutka.pl/u4mea9

 

Zbiorka spoleczna na respirator.jpeg

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.05.2020 r.

Opis zrzutki Zrzutka prowadzona jest w porozumieniu ze Szpitalem w Dąbrowie Tarnowskiej przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA przy współpracy z Tarnowska Organizacja Turystyczna i dotyczy zakupu respiratora właśnie dla tego szpitala. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej pełni funkcję szpitala zakaźnego i jest najbliższą tego typu placówką dla mieszkańców Subregionu Tarnowskiego (Miasto Tarnów i Powiaty Brzeski, Dąbrowski oraz Tarnowski). Jak wszyscy wiemy w walce z koronawirusem / COVID-19 kluczową rolę odgrywają respiratory dlatego ten sprzęt jest potrzebny. Szpital zorientował się już w możliwościach zakupowych i wskazał, że ze względu na parametry oraz czas dostawy właściwym będzie Respirator wysokiej klasy Puritan Bennett 980 którego koszt wynosi 79 974,00 zł brutto. Mieszkańców naszego Subregionu jest ok 400 000 jeżeli raptem 2% wesprze naszą akcję kwotą 10,00 zł uda nam się zebrać środki potrzebne na zakup tego sprzętu. Na pewno nie jednemu z nas w trakcie walki z koronawirusem uratuje życie !!! oraz będzie służył długie lata i pomagał wszystkim pacjentom leczonym w Szpitalu Zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej. Jeżeli uda nam się zebrać środki ponad kwotę potrzebną na zakup respiratora wykorzystamy je na zakup sprzętu do walki z COVID-19 i odzieży ochronnej dla pielęgniarek z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Św Łukasza w Tarnowie.     Poniżej link do organizowanej zrzutki https://zrzutka.pl/u4mea9         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.05.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe