Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
29 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 0,9 km/h
opady: 0,0 mm

Zmiana harmonogramu dyżurów Punktu konsultacyjnego - informacyjnego Czystego Powietrza

Gręboszów, dnia 01.07.2022 r.

OGŁOSZENIE

W związku z rozpoczętym sezonem urlopowym informujemy, że ulega zmianie harmonogram dyżurów Punktu konsultacyjnego- informacyjnego Czystego Powietrza.

Punkt konsultacyjno - informacyjny Czystego Powietrza w miesiącu lipcu 2022 r. będzie czynny:

  • we wtorki w godz. 9:00 - 16:00 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.
  • w piątki w godz. 12:00 - 15:00 w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3.

Pierwszy dyżur w punkcie odbędzie się we wtorek 5 lipca 2022 r.

 

Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze:

  • Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  • Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.
  • Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.
  • Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, do 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania i do 69 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/

 

Punkt Konsultacyjny Czyste powietrze plakat

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Karol Mikos 01.07.2022 r.

Gręboszów, dnia 01.07.2022 r. OGŁOSZENIE W związku z rozpoczętym sezonem urlopowym informujemy, że ulega zmianie harmonogram dyżurów Punktu konsultacyjnego- informacyjnego Czystego Powietrza. Punkt konsultacyjno - informacyjny Czystego Powietrza w miesiącu lipcu 2022 r. będzie czynny: we wtorki w godz. 9:00 - 16:00 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. w piątki w godz. 12:00 - 15:00 w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3. Pierwszy dyżur w punkcie odbędzie się we wtorek 5 lipca 2022 r.   Podstawowe informacje o programie Czyste Powietrze: Program Czyste Powietrze jest programem rządowym obsługiwanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Zakres wsparcia obejmuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku. Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, do 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania i do 69 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania.   Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/     Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Karol Mikos 01.07.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe