Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
16 kwietnia
temperatura: 10°C
wiatr: 4,0 km/h
opady: 0,0 mm

Zobacz i posłuchaj jak wyglądał Rajd na Westerplatte

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na podsumowanie Rajdu im. mjr. Henryka Sucharskiego z Gręboszowa na Westerplatte, które odbędzie się w niedzielę 22 września o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Gręboszowie (hol na parterze).

W spotkaniu wezmą udział uczestnicy Rajdu, którzy zaprezentują zdjęcia i filmy, które zostały przez nich zrobione. Będzie możliwość posłuchania jak wyglądała wyprawa i jakie są plany na przyszłość organizatorów.

Na końcu podsumowania, będzie możliwość obejrzenia eksponatów takich jak łuski od kul, pamiątki z II wojny światowej, zdjęcia itp. w Izbie Pamięci, która znajduje się w Szkole.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny – organizatorzy!

 

files/pliki/aktualnosci/2019/09wrzesien/Rajd na Westerplatte/Rajd.jpg

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na podsumowanie Rajdu im. mjr. Henryka Sucharskiego z Gręboszowa na Westerplatte, które odbędzie się w niedzielę 22 września o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Gręboszowie (hol na parterze). W spotkaniu wezmą udział uczestnicy Rajdu, którzy zaprezentują zdjęcia i filmy, które zostały przez nich zrobione. Będzie możliwość posłuchania jak wyglądała wyprawa i jakie są plany na przyszłość organizatorów. Na końcu podsumowania, będzie możliwość obejrzenia eksponatów takich jak łuski od kul, pamiątki z II wojny światowej, zdjęcia itp. w Izbie Pamięci, która znajduje się w Szkole. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny – organizatorzy!    
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe